Presunúť na hlavný obsah

Svetové masky na tvár, ktoré prečistia vašu pleť počas spánku: Na týchto päť sa môžete spoľahnúť

Krása

V našej rýchlej dobe potrebujeme efektívne využívať každú chvíľku. O to viac, keď ide o ženskú krásu. Pleťové masky, ktoré vám dnes predstavíme stačí aplikovať večer a ráno sa zobudíte ako pravá princezná!

Prvoradá je hydratácia

Počas noci sa do našej pleti dokáže vstrebať obrovské množstvo vody. Počas dňa jej v tom totiž bráni make up a rôzne iné faktory ovzdušia. Po lete je aplikácia vyživujúcej masky s obnovujúcim účinkom tým najlepším, čo môžete pre svoju pleť spraviť.

Prečítajte si tiež: 6 jesenných make-up lookov, ktoré musíte poznať už teraz: Táto škála farebných odtieňov bude hot

Lesklá a žiarivá pleť

Na očistenú pleť pred spaním môžete aplikovať naozaj čokoľvek. Ak vás čaká na druhý deň dôležitá udalosť, voľte produkt, ktorý rozjasňuje a dodáva spontánny lesk vašej pleti. Takýto nočný krém bude mať účinky aj po celý nasledujúci týždeň.

Mladosť v priebehu noci

Vaša pleť nemusí počas spánku odpočívať tak ako vaše myseľ. Môžete ju nechať mladnúť a formovať iba s použitím pleťovej masky. Zjemňujúci efekt na svojej tvári uvidíte hneď ráno. Vaša pokožka sa premení na pokožku bábätka.

S potenciálom vody

Silu čistej vody netreba v žiadnom veku podceňovať. Jej minerály a výživu potrebuje pleť ako soľ aj počas noci. Táto starostlivosť premení vašu tvár na čistý poklad a znásobí jej mladosť.

Mohlo by vás zaujímať: Nahé odtiene farieb na vašich nechtoch: Lesk leta a farby jesene sa snúbia v tomto novom trende

Luxus v podobe gélu

Veľký potenciál majú aj gélové pleťové masky. Ich účinky nielen príjemne chladia, ale aj formujú pleť a dodávajú jej na lesku. Podobný poklad by preto nemal chýbať ani vo vašej kozmetickej poličke.

- Najčítanejšie -