Presunúť na hlavný obsah

Šaty snov na krásnej Chiare Ferragni: Tieto štyri skvosty si obliekla nevesta na svoj veľký deň D

Zahraničné celebrity

Výber svadobných šiat, to nie je len tak. Smaozrejme, pre ženu formátu talianskej blogerky a influencerky Chiary Ferragni je to aj obrovská výzva. Takýmito róbami zaujala nielen hostí v talianskom Noto, ale aj fanúšikov po celom svete. Rapera Fedeza si vzala v róbe, ktorú na svete nemá nikto iný.

Svadba módnej blogerky Chiary Ferragni sa niesla, ako inak, v dokonale honosnom talianskom duchu. Prepájala sa v nej móda vysokej úrovne s personalizovanými kúskami od výmyslu sveta. Po obrade s miliónom sviečok pokračovala zábava, ktorú zakončil ohňostroj a vystriedal lunapark plný atrakcií. Ak ste ešte nemali možnosť nahliadnuť pod rúško tajomstva okolo tejto kultúrnej udalosti, urobte tak s nami.

Nevesta v štyroch modeloch

Od do detailu premyslených predsvadobných šiat od Prady, až po krásnu róbu od Diora. Chiara Ferragni si každý model dala ušiť presne podľa svojich predstáv. 

Mohlo by vás zaujímať: Terapia ružovou, ktorú Audrey Hepburn milovala: Táto farba je stálicou v móde, odhaľte, ako ju nosiť s gráciou

Kráska v bielych trblietkach

Šaty na deň pred svadbou pripravila pre známu Talianku značka Prada. Tento model v bielej a zlatej, krásne odhaľoval Chiarino tetovanie na boku a jemne sa lesklo aj s prílivom jej blond vlasov.

Svadobná nádhera, ktorá sa však dá nosiť aj bez sukne

V najväčšom očakávaní sme však boli pri videní hlavných nevestovských šiat. Módny dom Dior, ktorý pre Chiaru pripravil každý jeden z nasledujúcich troch modelov, sa však najviac pohral s touto nežnou róbou. Za návrhárku svojich svadobných šiat si módna diva Chiara Ferragni vybrala Mariu Graziu Chiuri. Dlhá tylová sukňa sa dala pekne odopnúť a na neveste ste mohli vidieť aj nežný biely čipkovaný overal.

Láska vpísaná do látky

Model, do ktorého sa nevesta prezliekla po obrade, odzrkadľoval skutočnú lásku. Látku zdobili verše piesne, ktorú pre Chiaru napísal jej, už súčasný manžel, rapper Fedez. Tyl bol aj plný symbolov, ktoré mali pre dvojicu emocionálnu hodnotu. Takýto odkaz na šatách si Chiara bude pamätať do konca svojho života.

Srdce priamo na hrudi

Podobnú skrátenú verziu od Diora si Chiara odela na nasledujúcu posvadobnú zábavu. Všetky troje šaty však dopĺňali jedny a tie isté topánky. Ikonické Diorky, ktoré si Chiara nemohla nechať ujsť. Tento kúsok je tiež jedinečný a jediný na celom svete. Má na sebe totiž meno tejto svetovej fashionistky.

Prečítajte si tiež: Princ George sa po prázdninách opäť chystá do školy: Tieto zmeny čakajú člena kráľovskej rodiny

Družičky ako z cukrovej vaty

O neskutočne romantické šaty Chiarinich družičiek sa postarala módna návrhárka Alberta Ferretti. Rôzne typy ramienok sadli každému typu postavy jej družičiek a tieto dámy v nich naozaj vyzerali ako nežné víly. Chiarine sestry samozrejme pri tejto príležitosti nesmeli chýbať!

Ktoré šaty sa vám na neveste Chiare Ferragni páčili najviac?

spolu hlasovalo 209 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus