Presunúť na hlavný obsah

Kľúč k dokonalej láske na základe čítania z dlane: Tieto prvky zodpovedajú za váš rešpekt a pochopenie partnera

Zábava

Ak sa vám v niektorých chvíľach zdá vaša ľúbostná situácia beznádejná, určite nezúfajte. Ženské podvedomie môže odrážať veľa, mnohé však prezradí aj čítanie z vašej dlane. Ponorte sa do čarov lásky a zistite, či ste pre ňu stvorená.

Čítanie z ruky je odpradávna obalené rúškom tajomstva. Ak ste praváčkou, na vašej ľavej ruke sa črtá plán vášho života, vaša budúcnosť. Pravá ruka odkazuje na jeho naplnenie, na prežité skúsenosti a ťažkosti i radosti, ktorými ste si už prešli. Chcete však spoznať viac o svojich predpokladoch k dokonalej láske, aká existuje vo filmoch? Všímajte si práve túto líniu na svojej ľavej ruke.

Prečítajte si tiež: Ak máte tieto dve vlastnosti, patríte k najšťastnejším ľuďom: Týmto postojom o sebe veľa prezrádzate

Prezradí o vás veľa

Naše srdce je odzrkadlené práve v čiare, ktorá sa tiahne od konca ukazováka až do stredu našej dlane. Je to druhá čiara od hora a pre každého človeka je úplne jedinečná. O oddanosti a dokonalom vzťahu však vypovedá čiara, ktorú odborníci nazývajú aj čiarou manželstva. Táto jemná a menšia ryha sa nachádza pod malíčkom. Nepleťte si ju však s prvou vrchnou čiarou. Tá má totiž na starosti váš osud.

Kombinujte tieto poznatky

Čiara manželstva nemusí byť viditeľná u všetkých jedincov. Ak ju akurát nemáte, nemusíte byť nutne osoba bez empatie a láskyplného citu. Vás život však v aktuálnom období neovláda túžba po spojení s inou osobou. Ak je výrazná, razíte si v živote pravý opak. 

Netlačte na neho s manželstvom

Dlhá a hlboká čiara manželstva nehovorí iba o vašom prahnutí po láske, ale aj o jej podstate. Ak máte vo svojom osude túto čiaru, stretne vás jedna, tá pravá, láska, na ktorú v živote nezabudnete a budete s ňou v šťastí prežívať svoje dni. Pozor si však dávajte na jej sklom. Ak sa ťahá do hora, tlačíte na svojho partnera až príliš. Jej dolný sklon o vás zase prezrádza niečo iné.

Pozor na prerušovanie

Ste veľmi racionálny typ, ktorý potrebuje mať všetko pod kontrolou? Práve vtedy totiž vaša čiara manželstva smeruje nadol. Dávajte si na túto svoju črtu pozor a nedovoľte aby vám stála v ceste za spokojným vzťahom. Prerušovanie čiary manželstva môže byť zradné. Hovorí o množstve nápadníkov, ktorí sa o vás zaujímajú. Vyberajte s rozumom a svoje city sa snažte krotiť. Nechcete predsa ublížiť ani sebe, ani mnohým z nich.

Mohlo by vás zaujímať: Do tohto znamenia sa dokážu muži bezhlavo, kedykoľvek zamilovať, aj keď sú zadaní: Ste medzi nimi aj vy?

Sledujte jej umiestnenie

Dotýka sa vaša čiara manželstva vášho malíčka? Svojho partnera ulovíte až po 30-tke. Ak je lokalizovaná v strede medzi malíčkom a čiarou vášho osudu, čakajte oddaného a tolerantného partnera ak dovŕšite presne tridsať. Jej nízke položenie je zase odkazom na dokonalý vzťah už v mladšom veku, práve pred 30tkou.

- Najčítanejšie -