Presunúť na hlavný obsah

Dokážete byť partnerkou, ktorú muž s radosťou nosí na rukách? Prezradí to o vás dátum narodenia

Partnerské vzťahy

Máte vo svojej DNA predpoklady na to, aby ste boli oddanou partnerkou a spolunažívali iba s jedným partnerom? Na túto otázku vám ľahko odpovie dátum vášho narodenia. Všímajte si svoje znamenie pozorne a preskúmajte všetky jeho zákutia.

Oddanosť ako vlastnosť je veľmi cenená nielen u mužov. Samozrejme, ženy sa pokladajú sa oveľa viac pokojnejšie a menej prelietavé. Toto tvrdenie, však vôbec nie je pravidlo. Oni samé môžu byť tiež veľmi spontánne a horlivé za vecami, ktoré ich napĺňajú. Oddanosť sa preto môže dostať do rozporu s mnohými ich inými záujmami

Prečítajte si tiež: Sonda do mužskej duše: Takto muži zisťujú, či ste pre nich tá pravá a dokážu s vami žiť

Typická je pre tieto živly

Ak ste sa narodili pod patronátom vodného či zemského znamenia, máte to s oddanosťou vyhraté. Ako ryba, rak či škorpión patríte pod vodu. Zem zasa ovplyvňuje správanie býka, panny a kozorožca. Dôležité je však aj postavenie Saturnu, pri vašom narodení. Čím je Saturn priaznivejšie postavený, tým ľahšie je vám zmieriť sa so svojou vlastnou oddanosťou.

Toto sú najviac oddané povahy, hľadajte v nich porozumenie

Ste dieťa leta? Ak ste sa narodili v dátumoch od 21. júna do 22. júla alebo od 24. augusta do 22. septembra, viete sa na túto povahovú črtu spoľahnúť. Máte v živote radi pravdu a svoje myšlienky radi smerujete k pozitívnym oblastiam života. 

Mohlo by vás zaujímať: Podľa vzťahu, aký má k mame zistíte, čo je za muža: Ak sa správa takto, radšej mu bezhlavo neverte

Toto je vám tabu

Nemáte v zmysle života hľadať úniky z reality ani nepreferujete podvádzanie či opúšťanie partnera. Podobne sú na tom aj ryby, teda ženy narodené od 20. februára do 20. marca. Vernosť a oddanosť dokážu svojmu partnerovi nielen v slovách, ale aj v činoch lásky a podpory.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe