Presunúť na hlavný obsah

Jednoznačne najlepšia letná raňajková kombinácia surovín: Takto budete spaľovať brušné zásoby

Chudnutie a diéty

Letné raňajky si špeciálne žiadajú našu pozornosť. Počas teplých dní totiž nechceme v žiadnom prípade zaťažovať svoj žalúdok a spôsobovať si tráviace problémy. Vyskúšajte spojenie týchto dvoch skvelých surovín a doprajte si ich v rôznych kombináciách.

Obľubujete sladké alebo slané raňajky? Ak máte chuť vyskúšať práve slanú variantu, zakúpte si dve zelené potraviny, ktoré by počas leta nemali chýbať vo vašej chladničke. 

Prečítajte si tiež: Kedy je dobré vážiť sa pri chudnutí a kedy radšej nie: Tieto slová fitnes trénera by ste si mali vziať k srdcu

Spojenie v zelenej

Počas leta je nesmrteľnou kombináciou spojenie čerstvej uhorky a avokáda. Už počas rána vám tieto dva typy zeleniny vedia zabezpečiť iba tie najpozitívnejšie účinky. Obe obsahujú antioxidanty a množstvo vitamínov. Okrem toho majú aj túto zázračnú vlasnosť.

Sila avokáda

Exotické avokádo obsahuje tuky, ktoré priaznivo pôsobia na spaľovanie brušných zásob tuku. Ak si dáte na raňajky tento zelený zázrak, budete sa cítiť plnšie po dlhšiu domu a nebudete mať potrebu pojedať iné maličkosti už počas rána.

Doprajte si hydratáciu

Na svoj ranný toast či k praženici pridajte ešte aj uhorku a dozaista nebudete ľutovať. Avokádu dopomôže svojou plnou šťavnatosťou. Hydratuje celý organizmus zvnútra a počas letných dní mu dodá dostatok vlahy a potrebných vitamínov, pretože obsahuje z 95% iba vodu. 

Mohlo by vás zaujímať: Diétu 80/20 si obľúbite aj vy: Nemusíte si drasticky odopierať, no a zároveň viditeľne schudnete

Vyskúšajte ich aj takto

Z avokáda si môžete pripraviť aj chutnú penu, ktorá sa ľahko dá doplniť kakaom a vytvoriť tak sladké raňajkové menu. Uhorka je v lete veľmi sviežou variantou do nápojov. Nebojte sa uhorkových limonád, či šalátov, ktoré však vrámci udržania línie pokvapkajte vždy len citrónom


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus