Presunúť na hlavný obsah

Nakopnite svoje plážové sebavedomie a dostaňte sa do formy za 5 dní: Rady Natalie Vodianovej na nezaplatenie

Feminity

Očarujúca ruská modelka, päťnásobná mama a podnikateľka Natalia Vodianova vyzerá neuveriteľne dobre. Je jasným dôkazom toho, že materstvo žene ani náhodou neuberá na kráse. Ako to však táto žena popri 5 deťoch zvláda? Jej tipy ako sa dostať do formy skutočne rýchlo, sa nám podarilo odhaliť.

Nežná a éterická ruská modelka Natalia Vodianova už roky vyzerá ako dievčatko. Málokto by povedal, že je mamou 5 ratolestí. Táto žena je jasným dôkazom toho, že úspešná kariéra a rodinný život sa dajú spojiť. No a navyše popri tom všetkom môžete vyzerať absolútne dokonale. My sme zistli, ako sa vďaka jej tipom môžete dostať opäť do formy počas 5 dní. Pozrite sa, v čom je jej tajomstvo. 

Aj svetové topmodelky majú občas tažšie dni a potrebujú v expresne krátkom čase zhodiť pár kíl. Krásna Natalia nedá dopustiť na 5 - dňový detox, ktorému je už roky verná. 

Prečítajte si aj: Česká supermodelka Tereza Maxová so svojou rodinou žije život ako z rozprávky: Okrem užívania však myslí aj na iných

5 - dňový detox podľa Natalie Vodianovej

Natalia je známa tým, že si zakladá na zdravom jedálničku. Ona sama je veľmi zdravo 6 dní v týždni a jeden deň  má špeciálne vyhradený na sladké hriešnosti. Vtedy si dopraje čokoľvek, na čo má chuť. Keď sa však potrebuje dostať okamžite do formy, nedá dopustiť na tento detox. 

1. deň

Raňajky: Kúsok tmavej čokolády a zelený čaj
Obed: Zelenina na pare
Večera: Zeleninové smoothie

2. deň

Raňajky: Malinový kokteil bez mlieka
Obed: Losos s grilovanou zeleninou
Večera: Matcha čaj

3. deň

Raňajky: Kúsok tmavej čokolády a zelený čaj
Obed: Dusená brokolica s blanšírovaným vajíčkom
Večera: Zeleninový vývar

4. deň

Raňajky: Banánové smoothie
Obed: Grilovaná zelenina s avokádom
Večera: Mrkvová polievka

5. deň

Raňajky: Pomarančovo - grapefruitový fresh
Obed: Tuniak s batátmi
Večera: Zeleninový vývar

Dôležité je však uvedomiť si, že by ste nikdy nemali mať takúto skladbu jedálnička dlhšie ako spomínaných 5 dní. Ide skutočne len o detox, ktorý vás odvodní a pomôže vám opäť naštartovať metabolizmus. Kráska po ňom siaha väčšinou pred náročnou prehliadkou, alebo fotením. Tak čo, idete to skúsiť aj vy? 

Mohlo by vás zaujímať: Dodnes je o ne veľký záujem: Najkrajšie Češky a Slovenky po 40-tke, ktoré sú pre nás inšpiráciou

Diskusia k článku

comments powered by Disqus