Presunúť na hlavný obsah

Okúzľujúca sesternica Williama a Harryho: Amelia Windsor si razí cestu vo svete modelingu, málokto pozná jej pôvod

Zahraničné celebrity

Razí si cestu vo svete modelingu a takmer nikto nepozná jej pôvod. Kto je v skutočnosti Amelia Windsor?

Kráľovská rodina sa v poslednej dobre preslávila hlavne vydarenými manželstvami oboch princov a narodením najmenšieho vnuka Louisa. Pri celom tom ošiali si však väčšina z nás zabudla všímať úspech ďalších členov britskej monarchie, medzi inými i ten, ktorý sa spája práve s mladučkou, 22-ročnou sesternicou samotných princov, Ameliou Windsor.

Inšpirujte sa: Príležitosť, aká sa neodmieta: 16-ročná Kaia Gerber najnovšie rozbehla biznis s Karlom Lagerfeldom

Nakrajšia členka kráľovstva

Aspoň tak ju nazvali redakcie britských časopisov hneď po tom, čo sa postupne začala objavovať na titulných stranách najznámejších módnych magazínov a predvádzala modely Dolce&Gabbana dve sezóny po sebe. Niet sa čo čudovať, táto mladučká kráska totiž pochádza z rovnakej modelingovej agentúry ako slávna Kate Moss, Behati Prinsloo, Cindy Crawford či Jospehine Skriver.

Mohlo by vás zaujímať: Krásna Carys je vernou kópiou svojej mamy: Uhádnete, ktorá slávna hviezda má už takúto veľkú dcéru?

Aká je vlastne v súkromí?

Vzťah k zvieratám

Jedno ju však s bratrancami spája ešte o niečo viac než rodinné puto. Je to práve láska k zvieratám, na ktoré Amelia nedá dopustiť. Jej vernými spoločníkmi sú odjakživa psy a kone, ktoré jej prirástli k srdcu snáď aj preto, že ako každý člen kráľovskej rodiny, k nim má blízko už od útelho detstva.

Nenechajte si ujsť: Aj členovia kráľovskej rodiny sa v lete vyberú na dovolenku: Neverili by ste, aké pravidlá musia dodržiavať

Čo sa nám však na nej páči najviac, je samotná nespútanosť a odviazanosť, s akou sa Amelia prezentuje. Je síce urodzená a vo formálnych kruhoch používa titul "Lady", vo svojom vnútri je stále hravým a mladým dievčaťom, ktorý si chce jednoducho užívať život a robiť to, čo ju v živote najviac napĺňa, a tým je v súčasnosti práve modeling.

Je vám Amelia Windsor sympatická?

spolu hlasovalo 282 ľudí

Áno
232
Nie
50

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe