Presunúť na hlavný obsah

Amal Clooney sa svojím štýlom podobá na túto dámu z minulosti: Spoločného toho však majú oveľa viac

Zahraničné celebrity

Advokátka Amal Clooney má znamenitý štýl. Jej elegancia a ženskosť nám však niekoho pripomína, vám nie?

Štýl ako Prvá dáma

Advokátka Amal Clooney nás svojimi premyslenými outfitmi vždy dostane do kolien. Vždy dokonale zladená, uhladená a precízne upravená. Aj tak by sa dal zhrnúť jej svojský štýl, ktorý sa s ostupom času stal jej neodmysliteľnou súčasťou a takpovediac vizitkou.

Inšpirujte sa: Amal Clooney vyzerá za každých okolností úžasne: Tieto tri veci stoja za tajomstvom krásy dvojnásobnej matky

Nevšimnúť sa však nedala ani samotná podoba jej outfitov so štýlom, na ktorý sme boli zvyknutý pri bývalej prvej dáme USA, Jackie Kennedy. Obe sa totiž vyznačujú láskou k jemným elegantným líniám a kombinovateľnosti, ktorú zo sebou podobné kúsky prinášajú. A že ich spája iba vkus? Tak to ste na veľkom omyle!

Láska k zvieratám

Zatiaľ, čo Jackie Kennedy a jej rodina sa zakaždým obklopovala množstvom domácich zvierat, inak tomu nie je ani pri právničke a jej manželovi, hercovi Georgeovi Clooneym. Láska k zvieratám a hlavne ku psíkom je len ďalším bodom na zozname vecí, v ktorých by si tieto dámy skutočne rozumeli.

Nenechajte si ujsť: Kráľovská svadba ako z rozprávky: Manželia Beckhamovci či George Clooney s Amal a ďalší pozvaní

Charita a dobročinnosť

Svoju empatiu však prejavuje Amal Clooney nielen v súvislosti s domácimi miláčikmi. Rovnako ako kedysi Jackie Kennedy, aj Amal sa počas svojho života venuje charite. V prípade Jeckie ide hlavne o pomoc deťom a neplnoletým, Amal zase okrem svojej práce považuje za svoje životné poslanie aj záchranu a zlepšenie podmienok utečencov. 

Sebavedomé a priebojné

Na čo však nemôžeme zabudnúť, je ich šikovnosť. Amal Clooney predsa patrila medzi uznávané advokátky dávno predtým, než sa vobec dala dokopy s manželom a hercom Georgeom Clooneym, A prvá dáma Jackie Kennedy? Tá dávno pred samotným životom po boku prezidenta valcovala médiá ako uznávaná reportérka a fotografka, a dokonca získala miesto vo Vogue. Zdá sa, že obe dámy nepotrebovali mužov k tomu, aby boli úspešné a uznávané, vedeli si totiž v živote nájsť svoju vlastnú cestu!

Mohlo by vás zaujímať: Sestra Amal Clooney je rovnako talentovaná: Neuveríte, čomu sa venuje o niekoľko rokov mladšia kráska

- Najčítanejšie -