Presunúť na hlavný obsah

Očarujúca Kaia Gerber ako niekdajšia prvá dáma Jackie Kennedy: V tomto spočívalo jej kúzlo osobnosti

Feminity

Na prehliadke značky Moschino na milánskom týždni módy, naštylizovali Kaiu do podoby niekdajšej prvej dámy Jackie Onassis Kennedy. A táto kráska vyzerala skutočne ako verná kópia Jackie. Čo myslíte, majú tieto dve ženy niečo podobné?

Neprehliadnite: Aké myšlienky sme sa naučili z obľúbeného filmu Diabol nosí Pradu? Tieto nám utkveli v pamäti najviac

Jackie Kennedy americký ľud miloval

Ukážková prvá dáma - manželka 35. prezidenta Spojených štátov amerických tolerujúca nejedno jeho pošmyknutie v podobe nevery sa stala miláčikom Ameriky. Jackie bola známa ako žena, ktorá bojovala za ľudské práva, záchranu historických monumentov a popri tom stíhala úlohu skvelej, chápajúcej manželky a starostlivej mamy. Zároveň bola považovaná za dokonalú módnu ikonu. Jackie však bola nielan krásna, ale aj veľmi inteligentná. Ovládala niekoľko cudzích jazykov a bola vynikajúcou reportérkou a editorkou. 

Na druhej strane išlo o dámu z bohatej rodiny, ktorá od útleho detstva vyrastala v prepychu a luxuse. A práve tento životný štýl milovala. Bola skutočnou bohémkou a život si užívala naplno. Keď mala 31 stala sa treťou najmladšou prvou dámou v dejinách Spojených štátov amerických. Krásna Jackie do konvenciami zviazaného prostredia priniesla sviežu mladosť a nevídanú noblesu.

Pýtate sa, čo majú mladučká Kaia a  krásna Jackie spoločné? 

Je toho asi viac ako ste predpokladali. Kaia je rovnako ako bola Jackie veľmi ctižiadostivá, inteligentná a cieľavedomá. Napriek tomu, že vyrastala v luxuse, nie je z nej žiadna rozmaznaná kráska odkázaná na svojich rodičov. Stále sa drží pri zemi a snaží sa žiť úplne normálny život. Presne, ako to robila aj Jackie. Zároveň je aj vo svojom mladom veku považovaná za skutočnú módnu ikonu. Kaia má jedinečný a nezameniteľný štýl, ktorý ľudia milujú. A rovnako to bolo aj s Jackie. Kým sa však Jackie snažila vždy navonok pôsobiť ako absolútne bezchybná dáma, Kaia sa občas neváha ako správna teenegerka ani odviazať. Samozrejme generačný rozdiel a pohľad na život je markantný, no ako vidíte, tieto ženy majú naozaj aj veľa spoločného. 

Mohlo by vás zaujímať: Meryl Streep ťahá na 70-tku, jej výzor je však inšpiráciou pre nohé: Vďaka jednej veci zvláda starnutie s nadhľadom

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe