Očarujúca Kaia Gerber ako niekdajšia prvá dáma Jackie Kennedy: V tomto spočívalo jej kúzlo osobnosti

Na prehliadke značky Moschino na milánskom týždni módy, naštylizovali Kaiu do podoby niekdajšej prvej dámy Jackie Onassis Kennedy. A táto kráska vyzerala skutočne ako verná kópia Jackie. Čo myslíte, majú tieto dve ženy niečo podobné?

Očarujúca dcéra Cindy Crawford vyzeral ako verná kópia niekdajšej prvej dámy

Očarujúca dcéra Cindy Crawford vyzeral ako verná kópia niekdajšej prvej dámy

Zdroj: Profimedia

Neprehliadnite: Aké myšlienky sme sa naučili z obľúbeného filmu Diabol nosí Pradu? Tieto nám utkveli v pamäti najviac

Jackie Kennedy americký ľud miloval

Ukážková prvá dáma - manželka 35. prezidenta Spojených štátov amerických tolerujúca nejedno jeho pošmyknutie v podobe nevery sa stala miláčikom Ameriky. Jackie bola známa ako žena, ktorá bojovala za ľudské práva, záchranu historických monumentov a popri tom stíhala úlohu skvelej, chápajúcej manželky a starostlivej mamy. Zároveň bola považovaná za dokonalú módnu ikonu. Jackie však bola nielan krásna, ale aj veľmi inteligentná. Ovládala niekoľko cudzích jazykov a bola vynikajúcou reportérkou a editorkou. 

Na druhej strane išlo o dámu z bohatej rodiny, ktorá od útleho detstva vyrastala v prepychu a luxuse. A práve tento životný štýl milovala. Bola skutočnou bohémkou a život si užívala naplno. Keď mala 31 stala sa treťou najmladšou prvou dámou v dejinách Spojených štátov amerických. Krásna Jackie do konvenciami zviazaného prostredia priniesla sviežu mladosť a nevídanú noblesu.

Pýtate sa, čo majú mladučká Kaia a  krásna Jackie spoločné? 

Je toho asi viac ako ste predpokladali. Kaia je rovnako ako bola Jackie veľmi ctižiadostivá, inteligentná a cieľavedomá. Napriek tomu, že vyrastala v luxuse, nie je z nej žiadna rozmaznaná kráska odkázaná na svojich rodičov. Stále sa drží pri zemi a snaží sa žiť úplne normálny život. Presne, ako to robila aj Jackie. Zároveň je aj vo svojom mladom veku považovaná za skutočnú módnu ikonu. Kaia má jedinečný a nezameniteľný štýl, ktorý ľudia milujú. A rovnako to bolo aj s Jackie. Kým sa však Jackie snažila vždy navonok pôsobiť ako absolútne bezchybná dáma, Kaia sa občas neváha ako správna teenegerka ani odviazať. Samozrejme generačný rozdiel a pohľad na život je markantný, no ako vidíte, tieto ženy majú naozaj aj veľa spoločného. 

Mohlo by vás zaujímať: Meryl Streep ťahá na 70-tku, jej výzor je však inšpiráciou pre nohé: Vďaka jednej veci zvláda starnutie s nadhľadom

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba