Presunúť na hlavný obsah

Tipy od svetových topmodeliek, ako sa zbaviť celulitídy navždy: Takto to robí Heidi Klum či Josephine Skriver

Feminity

Patríte aj vy k ženám, ktoré neustále bojujú s pomarančovou pokožkou a nie a nie sa jej zbaviť? Máme pre vás zaručené tipy priamo od topmodeliek, ako s nechcenou celulitídou zatočíte navždy.

Dokonalé miery, pevná a hladká pokožka, čo najmenej tuku. Presne tak vyzerajú telá známych topmodeliek. Túžite po rovnakom aj vy? Tak potom sa nechajte inšpirovať ženami, ktoré skutočne živí to ako vyzerajú. Odhaľte spolu s nami, na čo tieto krásky nedajú dopustiť. 

Nenechajte si ujsť: Od mileniek mužov sa toho môžete veľa naučiť: Osvojte si týchto 5 pravidiel ich správania a vyhnete sa im zaručene

Detoxikácia organizmu podľa Josephine Skriver

Anjelsky krásna Josephine Skriver kedysi rovnako ako bežné ženy, sama bojovala s nepeknou pomarančovou pokožkou. Odvtedy však nedá dopustiť na jednu vec. Celkovú detoxikáciu organizmu. Predpokladom na úspešný boj s celulitídou je totiž podľa jej skúseností zbaviť telo škodlivín. Obchádzajte fastfoody oblúkom, vyhýbajte sa vyprážanému jedlu, sladkým nápojom, alkoholu a káve. Ideálne je, ak v tejto fáze doprajete svojmu telu skutočne kvalitné potraviny. Najlepšie je, ak poznáte ich pôvod. Nayvše kráska nedá dopustiť na rýchlu chôdzu, plávanie a bicyklovanie. Práve tejto kombinácii vďačí za postavičku snov! 

Jablčná kúra podľa Alessandry Ambrosio

Celulitída trápi rovnako štíhle ženy ako tie kyprejšie. A topmodelka Alessandra Ambrosio si je toho veľmi dobre vedomá. Práve preto si každý mesiac dopraje takzvanú jablčnú kúru. Prevencia je totiž najlepšia. Tri dni v mesiaci siaha kráska iba po jablkách. Práve tie totiž zbavujú organizmus nečistôt, podporujú pružnosť a pevnosť pokožky. Navyše ak zvýšite v tomto období prísun čistej vody, urýchlite vyplavovanie škodlivých a toxických látok. To stojí za vyskúšanie, no nie?

Suchá sauna a zázračné oleje, na ktoré nedá dopustiť Heidi Klum

Suchá sauna je údajne zázračný prostriedok v boji s pomarančovou pokožkou. Spevňuje svalstvo, detoxikuje a dokáže aj prečistiť lymfatický systém. Preto si ju Heidi dopraje aspoň dvakrát týždenne. Navyše nedá dopustiť na rozmarínový a grapefruitový olej. Tie totiž dokonale prekrvia organizmu a zabraňujú ukladaniu bielkovín v tele. Mali by ste ich masáž takýmito olejmi dopriať dvakrát do dňa. 

Mohlo by vás zaujímať: Vzali sme sa do šiestich týždňov a rozviedli pred prvým výročím: Napriek tomu by som to urobila znova

- Najčítanejšie -