Presunúť na hlavný obsah

Navonok sebavedomí, až kým si s nimi nezačnete: Muži narodení v týchto 3 znameniach sú v skutočnosti úplne iní

Partnerské vzťahy

Najprv sa javia ako najväčší zvádzači, ale v skutočnosti to s nimi je tak trochu inak. Akí sú naozaj muži v týchto znameniach?

Raci a ich dve tváre

Muži, ktorí sa narodia v letných mesiacoch, a teda v znamení Raka, vedia pred ženami vyzerať absolútne zvodne a príťažlivo. Sú zväčša zabezpečení, majú skvelú prácu, rodinné zázemie a svojimi kvalitami a rečovými schopnosťami dokážu získať akúkoľvek ženu, ak sa dostatočne snažia. Ich sebavedomé vystupovanie je častokrát až tak trošku drzé, no práve to je vo väčšine prípadov základom ich úspechu.

Inšpirujte sa: V rovnakom čase som stretla dvoch mužov: Každý z nich ma priťahoval, nakoniec rozhodla táto kľúčová vlastnosť

Ak však už po svojom boku muža Raka máte, dáte nám za pravdu, ak na rovinu povieme, že je to s  nimi za zatvorenými dverami trošku inak. Sú utiahnutí, nie vždy si veria a odrazu zistíte dokonca i to, že na sebe vidia určité nedostatky, ktoré by ste si vy ani okolie nikdy v živote nevšimli, pretože sa navonok prezentujú absolútne bezchybne. To však nemusí byť na škodu, ak sa zdôverí len vám viete, že vám naozaj verí. Na druhej strane si však musíte uvedomiť, do akej miery sa vám takýto „nedokonalý“ muž páči.

Vodnári má iné pravidlá

Neexistuje snáď prelietavejšie znamenie, aspoň čo sa týka mužov. Vodnári svoj názor menia každú minútu, nevedia, čo chcú a niektorí z nich by najradšej zbalili všetko, čo má nohy. To samozrejme nie je ukážková baliaca technika, ženy však o sebe navzájom nevedia a jediné, čo v skutočnosti vidia, je príťažlivý svetobežník, ktorý je bláznom už na prvý pohľad. A taký by sa niekomu len ťažko nepáčil.

Nenechajte si ujsť: Na zoznamke som vystupovala pod cudzím menom: Napísal mi vlastný muž a takto som zistila, o čo mu ide

Za zatvorenými dverami však jeho prelietavosť naberie väčšinou trošku iný smer. Neustále bude chcieť skúšať nové veci, meniť krajinu a zamestnanie, o hrátkach v posteli ani nehovoriac. Jednoducho si svoje bláznenie za opačným pohlavím, ktoré ich doteraz napĺňalo, musia kompenzovať niekde inde. Je len na vás, čo ste schopná tolerovať, ak chcete mať doma Vodnára.

Lev a jeho vlastná pravda

Absolútnym extrovertom je práve muž narodený v znamení Lev. Ak ste sa náhodou stretli na ulici, hneď vás osloví a to priamo, bez okolkov a zbytočného vykrúcania. Jednoducho si ide za svojím, či už v balení žien, alebo v hocičom inom. A práve tu vzniká menší problém, ktorý nie každá žena dokáže úspešne vyriešiť, ak je už raz s Levom vo vzťahu.

Mohlo by vás zaujímať: Ženy po tridsiatke majú vďaka tejto črte väčšiu šancu zoznámiť sa s tým pravým: Zistite, či ste jednou z nich

Extrovert s obrovským sebavedomím sa z ničoho nič môže zmeniť na panovačnú osobnosť, ktorá má problém s prispôsobovaním sa, a to oveľa väčší ako by ste očakávali na prvý pohľad. Vo vzťahu sa sebavedomie ľahko začne mýliť s tvrdohlavosťou. Záleží však, do akej miery muži narodení v tomto znamení dokážu kvôli vzťahu znížiť svoje nároky voči partnerke, a či vôbec. Láska ale dokáže s veľa ľuďmi naozaj divy, no nie?

Mali ste aj vy podobnú skúsenosť s týmito znameniami?

spolu hlasovalo 144 ľudí

Áno
112
Nie
32

- Najčítanejšie -