Presunúť na hlavný obsah

Lákajú vás oveľa mladší muži? Pripravte sa dopredu na túto jednu vec, ktorú od vás budú chcieť

Partnerské vzťahy

Mať po svojom boku mladšieho láka nejednu ženu. Viete však s určitosťou, že ste na podobný vzťah pripravená?

Bol to môj sen

Aj Nina bola presvedčená o tom, že mať po svojom boku mladšieho muža je to najlepšie, čo by sa jej mohlo stať. Vždy sa snažila zoznamovať s mladšími, chodila do spoločnosti, kde bolo najpravdepodobnejšie, že na niekoho takého narazí a na zvýšenie svojich šancí zneužívala aj svoju mladšiu sestru, ktorá sa v podobnom okruhu ľudí neustále pohybovala.

Nenechajte si ujsť: Žiarlila som na každú ženu v jeho živote a nechala som si ujsť tento detail: Nakoniec mi to vysvetlil po svojom

„Priznávam, že som sa správala ako posadnutá. Teraz to už vidím celkom jasne, vtedy mi to také zrejmé nebolo. Chcela som mať pri sebe mladšieho za každú cenu a všetko ostatné mi bolo jedno. Neviem, čo som si myslela. Asi som dúfala, že budem navonok stále rovnako mladá a možno ešte mladšia, ak bude po mojom boku človek, ktorý sa narodil, keď som už ja dávno chodila do školy. To som ale netušila, ako sa nakoniec celá situácia vyvinie, keď sa mojím partnerom stane Denis,“ spomína na svoj vzťah so zajačikom Nina.

Mohlo by vás zaujímať: Čítajte reč jeho tela: Každý muž urobí za deň týchto 7 vecí, ak nie ste jediná v jeho živote

Topila sa v komplimentoch

Spočiatku ju Denis obdivoval, uznával a vzhliadal k nej a to Nine lichotilo. „Bola som ako v siedmom nebi. Hrdil sa so mnou všade, kam sme prišli, bol ako posadnutý faktom, že som zrelšia a skúsenejšia, a akoby sa tým pýšil. Najprv mi to lichotilo, no postupom času som si začala uvedomovať, že tu niečo nesedí. Čas od času som si všimla, že sa mnou nielen pýši, ale akoby čakal, že na všetko budem mať lepší, striezlivejší, možno múdrejší názor. Nič nevedel urobiť sám, všetko som musela najprv odobriť a až potom sa konečne odhodlal k akcii,“ nechápavo dodáva Nina.

Prečítajte si aj: Manžel nemohol ísť so mnou a deťmi na dovolenku kvôli služobke: Na žiadnej však nebol a takto som sa to dozvedela

Zajačik naozaj zajačikom

To, čo jej spočiatku imponovalo, sa nakoniec premenilo na absolútnu nočnú moru. „Pomaly som si začala uvedomovať, že som z polovice partnerkou a z polovice koučkou.  Keby som však chcela niekoho mentorovať, robím to predsa profesionálne, nie? Jediný krát, kedy bol schopný urobiť niečo sám bolo pri sexe. Na tom sa však vzťah podobný tomu medzi učiteľkou a žiakom skutočne stavať nedá. Mladší, nemladší, museli sme ísť od seba a ja si druhýkrát dobre rozmyslím, či mi moje chúťky stoja za to,“ dodala Nina na margo svojej skúsenosti s mladším mužom.

Zjavne teda nie všetko má len pozitívne stránky a vekový rozdiel medzi partnermi, aj keď sa nedá generalizovať, môže niekedy situáciu iba skomplikovať.

Mali ste aj vy s mladšími mužmi podobnú skúsenosť?

spolu hlasovalo 224 ľudí

Áno
111
Nie
113

- Najčítanejšie -