Rozprávková svadba sa stala senzáciou: Najkrajšia Európanka Petra Sliacka prezradila detaily ohľadom jej veľkého dňa

Víťazka súťaže Miss Supranational si okrem titulu najkrajšia Európanka môže hrdo nosiť titul najkrajšej nevesty. V rozhovore nám prezradila, aké sú jej prvé dojmy po veľkolepej svadbe aj to, čo ju čaká do budúcna.

Prekrásna nevesta Petra Sliacka nám v rozhovore prezradila detaily o jej rozprávkovej svadbe

Prekrásna nevesta Petra Sliacka nám v rozhovore prezradila detaily o jej rozprávkovej svadbe

Zdroj: Martin Krystýnek

Naša najkrajšia Európanka, ktorá nás v minulosti reprezentovala na súťaži krásy Miss Supranational si pred pár dňami povedala svoje áno mužovi svojho života. Pri pohľade na jej dokonalú svadbu nás zaplavil pocit eufórie a neskutočného šťastia.
 

Prvé pocity šťastia

Od čerstvej nevesty sme sa dozvedeli, aké boli jej pocity krátko po veľkolepej svadbe. „Cítila som neskutočné šťastie. Síce som spala len tri hodiny, keďže sme išli spať o siedmej ráno, no bola som veľmi šťastná a popravde odľahlo mi že už je po tom. Zobudila som sa vedľa úžasného človeka, ktorý sa stal mojím manželom a to bol krásny pocit,“ spomína Petra.
 

Podľa predstáv

V rozhovore nám tiež prezradila, ako dopadol celý svadobný deň a či to bolo všetko podľa jej predstáv. „Nezmenila by som ani jedinú jednu vec. Všetko bolo dokonalé a presne podľa mojich predstáv. Veľmi som posledný týždeň stresovala, poriadne nejedla a nespala, lebo sa veľa vecí za pochodu menilo. Bolo to šialené, ale tento deň som plánovala vyše roka bez svadobného agenta a domyslela ho do poslednej bodky. Veľmi mi v svadobný deň pomohla moja prvá družička Veronika, ktorá na seba prebrala všetky povinnosti a ja som si ho už len užívala. Po svadbe mi hostia vraveli, že sa tým môžem živiť, že v živote na lepšej svadbe neboli a to bol pre mňa najkrajší pocit, že všetka moja snaha nevyšla nazmar,“ povedala s radosťou.
 
 

Rozprávkový priestor

Svadobnú hostinu mali mladomanželia v krásnom kaštieli Galicia Nueva a pri pohľade na vyzdobenú miestnosť a prekrásne priestory to vyzeralo ako z rozprávky. Ako bola spokojná s výberom miesta samotná nevesta a ako sa cítila? „Ako princezná z rozprávky. Ten priestor má neobyčajné čaro. Väčšina ľudí, ktorá zámok navštívi prvýkrát ma zimomriavky. Ja ich mám zakaždým. Pre mňa to bude navždy ten najkrajší priestor na Slovensku,“ priznáva krásna misska.
 

Láska na prvý pohľad

Petrine svadobné šaty s dlhou vlečkou dotvárali rozprávkový dojem a krásna brunetka v nich vyzerala naozaj očarujúco. Boli to vysnívane svadobné šaty, o ktorých si túžila odmalička? „Ďakujem. Vôbec som o nich nesnívala od malička, myslela som si skôr že budem mať jednoduchšie šaty, ale s výberom miesta a počtom ľudí sa začali zvyšovať nároky na šaty. Šaty značky Pronovias Barcelona sú jednotkou medzi svadobnými šatami, a keď som si pozrela video ich fashion show kolekcie pre rok 2017 začala som o nich snívať. Ešte teraz viem, že išli presne 00:19:37, lebo som si ich na móle pustila asi tisíc krát. Bola to láska na prvý pohľad a iné šaty som si už na sebe ani nevedela predstaviť. Som nesmierne vďačná Majke Miklankovej a salónu WEM Bratislava, že vďaka nim som mohla byť takouto rozprávkovom nevestou,“ prezradila najkrajšia Európanka.
 

Miss family

Na svadobnom obrade a následnej hostine nechýbali ani známi hostia, medzi ktorých patrila aj tzv. "miss family" a kaderníci z Pierotu, ktorí zároveň vytvorili účes tebe a celej tvojej družičkovskej výprave. Prirástli jej títo ľudia k srdcu? „Prirástli a určite na mojej svadbe nemohli chýbať! Dokonca prišli už noc pred svadbou a ten večer som trávila s nimi u Joža Pročka v Zbrojnici. Julko a Paľko z Pierotu sa mi starali o vlásky od začiatku môjho "miss života", Paľkovi vďačím aj za môj krátky zostrih, keď som darovala vlásky onkologickým pacientom, neviem si predstaviť, že by ma v tento deň česal niekto iný. S dievčatami a našou PR Zuzkou sme si prežili toho strašne veľa a bola by som smutná, keby neprijali pozvanie. Z našej "miss family" som si ukradla aj Lukáša Koleniča, ktorý robí neskutočné videá a už teraz sa teším na to naše! Vďaka projektu som spoznala aj úplné zlatíčko Agnes Čirovú, ktorá nás všetky líčila a fotografa Maťka Krystyneka, ktorého fotky môžete vidieť už teraz. Obklopila som sa tými najúžasnejšími ľuďmi a tak to má presne v "deň D" byť,“ dodala úprimne.
 

Začína trénovať podpis

Na ich rozprávkovú svadbu budú mať mladomanželia tie najkrajšie spomienky, ktoré si so sebou budú niesť celý život. Aké sú Petrine pocity po návrate do "reality" a uvedomenia si, že si už pani Sliacka? „Moje pocity sú len pozitívne. Teším sa, čo nás ako manželov spolu čaká, ale na pani Sliacku si stále zvykám. Je to zvláštne, keď sa 23 rokov života voláte Denková a zrazu ste Sliacka, musím začať trénovať podpis,“ dodala s úsmevom.
 

Plány do budúcna

Pri otázke, čo ju čaká do budúcna, odpovedala s prehľadom. „Nerada hovorím o plánoch do budúcna, keďže ma život naučil, že už zajtra môže byť všetko inak, ako si naplánujete. Teraz sa musím dať do pracovného tempa, keďže som kvôli svadbe trochu zanedbávala svoj obchodík, z ktorého mimochodom mali šaty aj moje krásne družičky, ale chystáme sa aj na menšiu dovolenku. Nebude to však svadobná cesta iba 5 dňový oddych a potom začneme riešiť veci ako sa na manželov patrí, nič viac neprezradím,“ uzavrela.
 
 
Foto:
Martin Krystýnek
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba