Presunúť na hlavný obsah

Pleť Victorie Beckham kedysi nevyzerala najlepšie: Dnes nedá dopustiť aj na túto beauty rutinu

Zahraničné celebrity

O Victorii Beckham je známe, že je to žena s prísnymi pravidlami, ktoré sa snaží presadzovať aj vo svojej každodennej beauty rutine. Hoci pred rokmi bola viac extravagantná, rokmi pochopila, že menej je viac a prospieva to aj jej pleti.

V mladosti extravagantná so zlou pokožkou

Mohlo by vás zaujímať: Victoriu Beckham dobehol vlastný sľub, ktorý nedodržala: Kvôli tomu skončila prednedávnom na barlách 

Rokmi sa poučila

Ako však objasňuje ďalej, dnes sa už sa našťastie nemusí príliš báť: „Viete, keď som bola v Spice Girls, vyskúšala som zaujímavý vzhľad. Z tohto obdobia plnom fotografií a červených kobercov som sa naučila veľa o mojej kráse... V priebehu času sa dozviete, čo na vás funguje,“ priznáva Victoria ďalej. Tiež dodáva, že ako starne, jej režim krásy je menej komplikovaný oproti mladosti. 

Čítajte tiež: Zázračné oleje, na ktoré nedá štýlová Victoria Beckham dopustiť: Vďaka tomuto vyzerá po 40-tke skvele

Kvalitné produkty vlastnej kozmetickej línie

Dnes používa len naozaj kvalitné výrobky na svoju pleť. Ide predovšetkým o jej vlastnú líniu, ktorú vyrobila v spolupráci s Esteé Lauder. Vďaka nim pôsobí jej tvár vždy rozžiarene a sviežo, s nádychom zdravého lesku. Jej číslo jedna je make-up Esteé Lauder Gloss, ktorý popisuje ako hotový balzam na pleť, pretože ho používa všade: „Dám si ho na moje líce, na viečka, do stredu nosa a vždy na oblúky mojich pier, pretože ich robí plné. Taktiež trochu na bradu. Niekedy, ak nosím niečo bez ramienok, trošku si ho naberiem, premiešam s mojím hydratačným krémom a nanesiem,“ objasňuje Victoria.

Neprehliadnite: Victoria Beckham oslávila 44. narodeniy: Neverili by ste, aká tradícia jej sviatok sprevádza každý jeden rok

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe