Presunúť na hlavný obsah

Diétny plán Melanie Trump: Vďaka tejto potravine si uchováva svoju štíhlosť a krásnu pleť po dlhé roky

Zahraničné celebrity

Krásna Slovinka sa venovala modelingu dlhé roky. Preto aj teraz, keď je prvou dámou Ameriky, vie, ako sa zostaviť vyvážený jedálniček plný výživných látok, ktoré jej telo potrebuje. Melania Trump si však každý deň dopraje tento zázrak, ktorému vďačí aj za krásnu pleť.

Melania Trump je ako krásny kvet po boku svojho manžela. Je štýlovou a vznešenou dámou a jej dokonalú postavu jej závidia ženy po celom svete. Čo je tajomstvom jej úspechu? 

Prečítajte si tiež: Najsexi fanynky na majstrovstvách: Rusky takto hrdo fandia svojim futbalistom, nezaostávajú ani tieto krajiny

Nad stravou treba premýšľať rozumom

Svoje ráno začína Melania Trump ovsenou kašou alebo smothie bohatým na obsah bielkovín a vlákniny. Sama tvrdí, že práve toto potrebuje na svoj dokonalý ranný štart. Obsah horčíka a železa vo vločkách jej pomáha nabrať podobnú energiu. Okrem toho si do svojich raňajok rada primiešava aj ovocie bohaté na antioxidanty.

Toto ovocie by vedela jesť po celý deň

Práve v tomto type ovocia vidí Melania svoj úspech. Plno vitamínov, ktoré z neho prijíma pomáhajú nielen jej postave, ale aj jej pleti. Vďaka nemu ju má stále hebkú ako bábätko a žiarivú ako po hodinách spánku. Denne by dokázala zjesť aj sedem kúskov takéhoto ovocia. Sú to hlavne bobuľové plody, ale aj melón či jablká.

Dopraje si aj malé zhrešenia

Okrem cukru, ktorý Melania prijíma v ovocí si raz za čas dopraje aj kvalitnú čokoládu. Razí názor, že život si treba aj užiť a nie je zlé ak vo svojej diéte niekedy povolí. Jej telo totiž potrebuje aj tento príjem živín. Dôležité je ale aj túto nezdravú stravu vyvážiť niečím zdravím a výživným.

Mohlo by vás zaujímať: Victoria Beckham nie je tak úplne obyčajná mama: Malej Harper dovolila túto jednu vec, po ktorej túži každá jedna dcéra

Jej obľúbený nápoj odzrkadľuje Ameriku

Ak by ste sa prvej dámy spýtali na jej obľúbený nápoj, jej odpoveď by bola jasná. Miluje diétnu kolu, ale najlepšie zo sklenenej fľašky. Práve vyváženosť je v jej živote kľúčová. Nedovolí si príliš opustiť svoje vyšliapané diétne koľaje a najčastejšie konzumuje čerstvú zeleninu. Jej najobľúbenejším jedlom je však mäsitého pôvodu. 

- Najčítanejšie -