Zázračné oleje, na ktoré nedá štýlová Victoria Beckham dopustiť: Vďaka tomuto vyzerá po 40-tke skvele

Túžite po bezchybnej pleti bez nedokonalostí, vrások a dokonalej figúre? Odhalili sme tajné tipy módnej ikony Victorie Beckham, ako na to. Pozrite sa, na čo nedá táto kráska dopustiť.

Odahlili sme tajné tipy módnej ikony Victorie Beckham pre dokonalú pleť a postavu

Odahlili sme tajné tipy módnej ikony Victorie Beckham pre dokonalú pleť a postavu

Zdroj: Profimedia

Mohlo by vás zaujímať: Šokujúce podoby známych herečiek s ich dcérami: Okrem Meryl Streep má aj Cindy Crawford svoju vernú kópiu

Módna ikona, manželka známeho futbalistu a v neposlednom rade štvornásobná mama Victoria Beckham, sa o svoj vzhľad patrične stará, nakoľko vie, že v dnešnej dobe jednoducho krásne telo a bezchybná tvár predáva. A hoci by ste to čakal asi málokto, do kozmetiky nie je ochotná investovať nekresťanský balík peňazí. Vicky presne vie, že to ide aj bez toho. Pozrite sa, aké sú jej tipy a triky pre krásu. 

Krása podľa Victorie

Táto žena, ktorá má aj vlastnú módnu značku sa v starostlivosti o svoju pokožku nezaobíde bez kvalitného kokosového, argánového a olivového oleja. Na týchto troch veciach rozhodne nešetrí. Vie, že sa jej to niekoľkonásobne vráti v dobrom. 

Kokosový olej

Na ten veru Vicky nedá dopustiť. Používa ho na celé telo, nakoľko skvele hydratuje. Každý večer sa ním aj odlíči. Vraj zbaví pokožku nečistôt oveľa skôr ako predražené kozmetické mlieka na odličovanie. No využíva ho aj v kuchyni pri varení. Telo po ňom lepšie trávi a prispieva vraj k redukcii tuku.  

Arganový olej

Tento mimoriadne vzácny a po stáročia používaný olejček Victoria miluje. Obsahuje totiž vysoké množstvá vitamínov, nenasýtených mastných kyselín a pôsobí aj ako skvelý antioxidant. Podľa Vicky skvele redukuje vrásky, posilňuje nechty a zabraňuje vypadávaniu vlasov. 

Olivový olej

Olivový olej je skutočný zázrak. Čistý, za studena lisovaný sa svojim zložením mastných kyselín veľmi podobá ľudskému mazu. A známa kráska o tejto jeho vlastnosti veľmi dobre vie a využíva ju vo svoj prospech. Victoria si raz do týždňa dopraje olivový kúpeľ. Vynikájuco pôsobí na vysušenú pokožku a pomáhaju ju regenerovať. Ak ho zmiešate s morskou soľou je naozaj výborný aj ako peeleing. Zbaví vás drobných nečistôt priam dokonale.

Čo poviete, za vyskúšanie to stojí, no nie? 

Prečítajte si aj: Aké myšlienky sme sa naučili z obľúbeného filmu Diabol nosí Pradu? Tieto nám utkveli v pamäti najviac

Foto:
Profimedia, instagram.com/victoriabeckham
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba