Presunúť na hlavný obsah

Victoria Beckham oslávila 44. narodeniny: Neverili by ste, aká tradícia jej sviatok sprevádza každý jeden rok

Zahraničné celebrity

Módna návrhárka, bývalá speváčka a manželka Davida Beckhama, Victoria Beckham oslávila ďalšie narodeniny. A opäť ich sprevádzala táto milá tradícia.

Rodina je základ

Aj keď je rodina neustále na cestách a Victoria je rovnako ako David pracovne vyťažená, narodeniny patria v rodine Beckhamovcov ku dňom, počas ktorých idú práca a iné povinnosti absolútne bokom. Inak tomu nebolo ani tento rok, keď Victoria oslávila v poradí už štyridsiate štvrté narodeniny a rovnako ako predchádzajúce narodeniny, tento výnimočný deň strávila v kruhu svojich najbližších.

Inšpirujte sa: Sexi Eva Longoria je v radostnom očakávaní: Pochválila sa milým videom a takto jej to s bruškom pristane

Nikto nesme chýbať

Ani jeden rok totiž nikto z rodiny spoločné narodeniny módnej ikony nevynechá. Či už sa nachádzajú mimo mesta, otec David sa vždy postará o to, aby boli všetci pekne pokope. Tentokrát sa vrátil dokonca aj najstarší syn Brooklyn a spoločne tak mame pripravili jeden nezabudnuteľný deň.

Mohlo by vás zaujímať: Angelina Jolie zvláda výchovu detí ako slobodná matka dokonale: Toto podľa nej stojí za jej vnútornou silou

Victoria sa na sociálnych sieťach pochválila faktom, že na svoje narodeniny bola opäť raz obklopená ľuďmi, ktorých najviac miluje a poďakovala svojmu manželovi za to, že tak krásny deň vôbec zorganizoval. Je jasné, že pri ich pracovnom tempe je občas neuveriteľne ťažké nájsť si na seba aspoň chvíľku, ani nehovoriac o celom dni.

Okrem rodiny ešte jedna tradícia

Na Victoriine narodeniny sa však v rodine okrem spoločne stráveného dňa traduje ešte jedna maličkosť. Victoria sa v dané ráno naozaj nemusí o nič starať a raňajky jej tentokrát pripravujú deti. A keby ste si náhodou mysleli, že je reč o vajíčkach a avokádovom toaste, ste na omyle. Victoria si ako pravý gurmán pochutnávala na čisto zdravej torte, ktorej jadro tvorilo vnútro melóna a okraje zdobili čerstvé jahody.

A aby toho nebolo málo, samotné krájanie jej spríjemňoval nádherný spev malej Harper, ktorá svojej mame zanôtila roztomilú verziu narodeninového blahoželania. Je vidno, že už teraz je talentovaná rovnako ako jej mama a dokazuje to zakaždým, keď otvorí ústa.

Nenechajte si ujsť: Krásna Emily Ratajkowski sa pred časom šťastne vydala: Neuveríte, ale aj toto stojí za výberom jej šiat a prstienka

Z prekvapenia tradícia

Spev malej Harper však sprevádza Victoriine narodeniny už tradične. Aj minulý rok je toto roztomilé dievčatko spievalo hneď z rána všetko najlepšie k narodeninám. Je zjavné, že táto hollywoodska rodina sa nadovšetko miluje a narodeniny sú len jednou z udalostí, kedy si svoju lásku dokazujú skutočne naplno.

- Najčítanejšie -