Presunúť na hlavný obsah

Sestra Amal Clooney je rovnako talentovaná: Neuveríte, čomu sa venuje o niekoľko rokov mladšia kráska

Zahraničné celebrity

Na prvý pohľad sa neuveriteľne podobajú. Za hustými čiernymi vlasmi a typickým úsmevom sa však v prípade Amalinej sestry, Tally Alamuddin skrýva duša energickej návrhárky.

Veľa ľudí si ich zovňajškom pomýli

O niekoľko rokov mladšia sestra známej právničky a manželky George Clooneyho, Tala Alamuddin, sa so svojou známou sestrou až neuveriteľne podobajú. To všetko však len do tváre. Zatiaľ, čo Amal svojím štýlom a eleganciou pripomína dámy vystrihnutúé z módneho časopisu, Tala miluje pravý opak.

Svoj šatník a aj svoje správanie prispôsobuje bohémskemu štýlu, ktorý je pre ňu doslova charakteristický. A nielen pre ňu, ale aj pre jej luxusnú značku kabeliek, opaskov, vysiacich náušníc a jemných doplnkov z kože.

Mohlo by vás zaujímať: Amal Clooney sa okrem starostlivosti o krásne dvojčatá stíha venovať aj tomuto: Krásna právnička neustále prekvapuje

Jasné farby a štýl

Aj tak by sa dala opísať Talina módna značka, ktorá vo svete vystupuje pod názvom Totally Tala, a ktorá sa skladá z tých najrozmanitejších farieb, strapcov a jemných, no detailných nášivok. Celý koncept Tala založila priamo v Singapure, kde žila so svojím bývalým manželom, a práve tam sa výrobky značky Totally Tala dajú v súčasnosti kúpiť.

Všetko však šikovná tmavovláska s nezabudnuteľným úsmevom propaguje cez svoj instagramový účes, kde sa za modelku prezlieka najčastejšie ona sama a svoje kabelky predvádza v tých najrôznejších situáciách a pózach.

Inšpirujte sa: Amal Clooney zaujala nezvyčajným lookom: Čo hovoríte na jej retro účes v štýle 70. rokov?

Modelkou aj samotná Amal

A aj keď sa tomu pri Amalinom štýle len ťažko verí, niektoré kúsky svoje sestry nosí s radosťou aj samotná advokátka. Manželka Georgea Clooneyho svoj outfit počas večerov s priateľmi jednoducho doplní o jemné visiace nášnice alebo sa na prechádzku vyberie s koženou kabelkou zo sestrinej kolekcie.

Síce sa Talina kolekcia vymyká typickým štandardom a elegancii ako takej, treba uznať, že svojou originalitou minimálne zaujala a vniesla do dizajnérskych kúskov v oblasti doplnkov a kabeliek úplne nový a náramné čerstvý závan originality a sviežosti.

Páči sa Vám kolekcia Taly Alamuddin?

spolu hlasovalo 83 ľudí

Áno
15
Nie
68

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus