Presunúť na hlavný obsah

Muži chcú partnerky, s ktorými sa nebudú nudiť: Prezradili nám však, aké správanie je už aj pre nich cez čiaru

Partnerské vzťahy

Jedna vec je, byť pre muža neustálou inšpiráciou a vnášať svojím správaním do vzťahu povestnú iskru. Muži však presne vedia, kedy už ženy svojím správaním povestnú hranicu prekročili.

Buďte zábavné, ale...

Je jasné, že mužské polovičky milujú, keď sú ich ženy tak trochu bláznivé, nevypočítateľné a spontánne, aj oni však majú niekde hranicu únosnosti a presne vedia, kedy to ženy už tak trochu prepískli.

Mohlo by vás zaujímať: Odmietal si ma opakovane vziať: Po narodení druhého dieťaťa som zažila strašný šok, aký neprajem nikomu

Milujem spontánne ženy

„A to myslím doslova. Vždy som bol zaťažený na typy, ktoré sa ničoho neboja a sú neuveriteľne spontánne. Aj preto som začal chodiť s Evou, ktorá mi utkvela v pamäti hneď po našom prvom, úplne náhodnom stretnutí. Bola ako veľká voda, no to sa mi na nej páčilo. Až do momentu, keď sme spolu zašli na prvú dovolenku a ona hneď v druhý deň začala vyhľadávať všetky možné nuda pláže. Zbožňoval som na nej jej obrovské sebavedomie a fakt, že je ako žena úplne v pohode a aj nahá si príde sexi. Na druhej strane som však nebol práve v nálade, pretŕčať sa nahý pred cudzími ľuďmi. Ona však natoľko naliehala, že sa po mojom neustálom odmietaní nakoniec vyzliekla rovno na obyčajnej pláži vedľa nášho hotela a ja som vedel, že to robí z trucu a len preto, aby mi niečo dokázala. To sa však už v mojich očiach premenila zo sexi spontánnej ženy na malé trucovité dieťa. A s niekým takým ja chodiť odmietam,“ vysvetlil nám svoju situáciu sklamaný Milan.

Inšpirujte sa: V manželovom mobile som krátko po svadbe našla fotku inej ženy: Zarazilo ma, keď som uvidela, čo si spolu písali

Spoznal som sám seba

"No až do takej miery, že mi to nakoniec nebolo absolútne príjemné. Ivanu som spoznal ešte v čase, keď som bol vo vzťahu so svojou bývalou priateľkou Katkou. Bol to jeden z tých znudených večerov, keď som premýšľal nad tým, ako sa dostanem z nefungujúceho vzťahu, keď sa tu odrazu zjavila pri mne ona. Bola sexi, krásna a neuveriteľne zvodná. K tomu, aby som sa s ňou vyspal som nepotreboval veľa, stačil mierny podnet z jej strany a do hodiny sme boli u mňa na byte. Vlastne do týždňa som opustil svoju predchádzajúcu partnerku a z Ivany som bol úplne paf. Ibaže jej náruživosť a túžba po flirte neskončila tým, že si našla mňa. Panebože, teraz vlastne už ani nechápem, ako som si to mohol myslieť. Už po mesiaci sa ma začala pýtať, či by mi vadilo, keby nám do postele donesie ďalšieho muža alebo ženu, ak s tým mám menší problém. Vraj by len rada oživila tú povestnú iskru a vyskúšala niečo nové. Aspoň spoznám, čo sa vo mne skrýva,“ prezrádza detaily svojho bláznivého vzťahu Denis.

Nenechajte si ujsť: Aj láska má svoje medze: Na tieto otázky som si musela odpovedať, aby som zistila či náš vzťah má budúcnosť

Ich vzťah nakoniec na samotnom spoznávaní stroskotal. „Chcel som sa jej prispôsobiť, no zistil som, že aj ja mám v tolerancii ženskej rozšafnosti určité hranice,“ dodal rozhorčený Denis.

Výlet. Ale každý deň?

„Diana bola celkom iná ako ženy, s ktorými som dovtedy niečo mal. Všetky mi len zobali z ruky a čakali, že im budem partnerom aj otcom zároveň. Mal som ale plné zuby neustáleho vodenia za ručičku a potreboval som mať po svojom boku iniciatívnu ženu. Potom sa objavila ona a môj život sa zmenil o 180 stupňov. Neobsedela, bola na sto miestach naraz a venovala sa miliónom vecí. Bola ako živel. Ten živel však chcel do svojho hektického života zatiahnuť aj mňa, a tak sme nakoniec každý jeden víkend trávili niekde inde. Či už kvôli jej pracovným povinnostiam alebo len preto, že si jednoducho nevedela pomôcť a neobsedela doma. A ja, čo som sa nepokladal za žiadneho nudného chlapa, som odrazu nestíhal s jej tempom. Doslova zo mňa brala aj posledné zvyšky energie a už v utorky som sa pristihol, že zaspávam nad prácou, pretože som cez víkend pobehoval za jej zadkom. Vtedy som si povedal dosť. Jedna vec je energická žena, druhá následný zjavný energický deficit,“ spomína si Adam na svoj pokus o celkom iný vzťah.

Prečítajte si aj: Spoločne sme si šetrili na veľkú svadbu: Táto jedna vec ma dohnala deň pred termínom ju odvolať

- Najčítanejšie -