Čo si nenecháme ujsť tento víkend? Máme pre vás perfektné tipy, kam sa oplatí zájsť

Blíži sa víkend a aj vy rozmýšľate, ako si ho urobiť ešte krajším? Máme pre vás niekoľko inšpiratívnych tipov, aby ste si tieto slnečné dni naozaj vychutnali naplno!

Máme pre vás niekoľko inšpiratívnych tipov na víkend

Máme pre vás niekoľko inšpiratívnych tipov na víkend

Zdroj: Profimedia

Mohlo by vás zaujímať: V modernej domácnosti: Svieža jarná premena spálne, ktorá vás zaručene inšpiruje

Zdravo a chutne

Ak aj vy zbožňujete víkendové ničnerobenie a chcete si užiť zdravý, chutný a rýchly obed niekde v meste, určite neobíďte FACH. Pokiaľ máte chuť len niečo malé, navštívte ich bistro. V ponuke skvelého menu nájdete pätnásť jedál, ktoré tu varia vždy podľa aktuálnej sezóny. V neposlednom rade, však kladú veľký dôraz na pôvod samotných surovín. Ochutnajte ich kalerábovú polievku s uhorkou, či obľúbený pastrami sendvič. No a výberová káva od lokálnych pražiarov je len dokonalou čerešničkou za vynikajúcim jedlom. FACH jednoducho nikdy nesklame!

(Paulínyho 1, Bratislava)

Najlepšia zmrzlina v meste

Čo iné, ako niečo sladké si dopriať po dobrom obede? Skvelou voľbou je jednoznačne zmrzlina. Ale taká pravá Talianska! A áno, nájdete ju aj v našom hlavnom meste. Ak raz ochutnáte KOUN, verte nám, že inam už nebudete chodiť. Dostanú vás ich nové, neuveriteľné príchute a kombinácie, servírované priamo z poziet - tradičných talianskych nádobiek na zmrzlinu. Určite skúste muškátové víno a lesné jahody, či maliny a mätu. Toto naozaj stojí za hriech!

(Ventúrska ulica 10, Bratislava)

Kam s deťmi

Rodinná farma Pod Gaštankou uprostred malebných viníc si nás získala na prvý pohľad. Ak máte deti, toto miesto je pre vás ako stvorené. Výnimočný rustikálny priestor s detským ihriskom, bylinkovou záhradkou, kontaktnou zoo, vonkajšími sedeniami a ohniskami je ideálny pre rodiny. Drobcov určite poteší aj vozenie na koni, či tvorivé dielničky. No aj dospelí si prídu na svoje. Kým sa tí najmenší vybláznia, môžete si dopriať skvelý obed z domácich surovín. Povestné sú ich sladké koláče a bryndzové halušky, či šúlance tiež nikdy nesklamú. Uvidíte, že tu budete mať o zábavu na celý deň postarané. 

(Kalinčiakova ul., 900 01 Modra)

Dobrý Trh

V sobotu 21. apríla sa na Jakubovom námestí opäť uskutoční populárny Dobrý trh. Z tohto milého podujatia sa stala už akási tradícia. Oživuje mestský priestor, otvára ulice a dvory pre ľudí, je miestom pre priateľské stretnutia a nezabudnuteľné zážitky. Nájdete tu poctivé domáce produkty, handmade výrobky, originálny slovenský dizajn, produkty rôznych kultúr a etník, či tvorivé workshopy. Nudiť sa tu nebudete ani náhodou! 

(Jakubovo námestie, Bratislava)

Pre milovníkov módy a filmu

Ak patríte k milovníkom módy a filmov, tak potom si nenechajte ujsť Fashion LIVE! Film Festival. Možete sa tešiť na 35 filmov a krátkych videí, ktoré predvedú módu aj ako súčasť umenia. Sme si isté, že biografické filmy o dizajnéroch a zaujímavé dokumenty z prostredia módneho biznisu, vás určite dostanú! Prvý filmový festival venovaný móde odštartoval veľkolepou VIP premiérou 18.4. 2018 a pokračuje jedinečným programom až do soboty 21. 4. 2018 v priestoroch Cinema City v nákupnom centre Aupark v Bratislave. 

(nákupné centrum Aupark, Bratislava)

Prečítajte si tiež: Kombinácia písmen vo vašom mene o vás veľa prezradí: Aké je vaše osudové číslo a čo to znamená?

Foto:
Profimedia, facebook.com/DOBRYTRH, Fashion LIVE! Film Festival, www.fach.sk, www.koun.sk, www.podgastankou.sk,
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba