Presunúť na hlavný obsah

Sezóna piknikov práve začína: Tri dôvody, prečo si štýlový piknik musíte dopriať aj vy!

Zábava

Čas teplejších večerov a krásnych vônií z kvetov je tu. Nepremeškajte preto jeho najkrajší trend a urobte si so svojimi blízkymi piknik niekde v prírode. Víkend je na to ako stvorený.

Pamätáte si na ten pocit detskej voľnosti, ktorý ste prežívali, keď sa s vami vybrali vaši rodičia do prírody piknikovať? Stará tradícia slávi svoj comeback a v súčasnosti v sebe nezahŕňa iba pojem deka a obložený chlebík. Piknik vonku v prírode, na brehu jazera či pri odľahlej historickej pamiatke môže nabrať úplne iný rozmer. Je len na vás, za čo vymeníte klasiku. 

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa MELANIE | Travel & Lifestyle (@thetiafox),

Prečítajte si tiež: Kombinácia písmen vo vašom mene o vás veľa prezradí: Aké je vaše osudové číslo a čo to znamená?

Zbaľte len to najpotrebnejšie, ale štýlovo!

Pásikavá či kockovaná červeno-biela deka je ešte stále vítaným spoločníkom. Ľahko ju však viete nahradiť jednofarebným variantom. Nezabúdajte však na jednu malú drobnosť. Deka by mala byť vhodná na pranie v práčke a nemala by obsahovať vlákna, do ktorých sa zvyknú zachytiť malé nečistoty. Preto sa určite vyhnite štrikovaným a pleteným kúskom, ktoré síce efektne vyzerajú, ale nedajú sa dobre oprášiť.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ketevan Giorgadze (@katie.one),

Doprajte si zážitok!

Práve takéto pikniky teraz letia. Základom nie je už len vytiahnuť päty z domu a sadnúť si pod najbližší strom v mestskom parku či sade. Pri výbere toho správneho mieste hľaďte aj na panorámu a výhľad, ktorý vám vie naše krásne Slovensko ponúknuť. Čo takto piknik pri jazere? Teplý jarný večer a šum vody. To je rozprávka pre naše zmysly, skoro ako pri mori. Taktiež, ak máte vo svojom okolí zaujímavosť, či už zrúcaninu, alebo zámoček, ktorý sa už dlho chytáte navštíviť, spojte príjemné s užitočným. Nielenže sa skvelo zrelaxujete, ale aj spoznáte čaro krajiny okolo seba.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa (@theblondmacaron),

Mohlo by vás zaujímať: V modernej domácnosti: Svieža jarná premena spálne, ktorá vás zaručene inšpiruje

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa (@theblondmacaron),

Lahôdky z celého sveta

Netrápte sa s varením doma, ani nechoďte pre zmenu na večeru do reštaurácie. Slnečné počasie je priam vyzýva k stráveniu času pod šírim nebom. Na dokonalý piknik sa vždy hodí hrozno so šampanským, ale vhod príde aj výber syrov či zákuskov pre maškrtné jazýčky. Užite si jedenie rukami, trhajte chrumkavú bagetu a nechajte sa tak rozmaznávať slobodou, ktorú máme možnosť zažiť iba v prírode.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ketevan Giorgadze (@katie.one),

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ketevan Giorgadze (@katie.one),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus