Presunúť na hlavný obsah

Čo vypovedá znamenie o vašich kamarátkach: Lev je najväčším bojovníkom v živote, blíženci sú príliš náladoví

Zábava

Astrológia je jedna veľká veda, ktorej nie každý verí. Zahŕňa však v sebe odvetvia, ktoré jej nemôžeme zaprieť.

Ženské priateľstvá sú to najcennejšie, čo vesmír prináša bežným smrteľníčkam. S priateľkami zdieľame spolu tie najhlbšie tajomstvá, preberáme tie najdôležitejšie životné témy a liečime si spolu zlomené srdcia. Ste si však vy a Vaše priateľky súdené?

Prečítajte si tiež: Tieto znamenia sú priam kráľmi flirtu: Zistite, či ste aj vy dostali podobné schopnosti do daru

Každé znamenie má nielen typické črty, ktoré sa pretavujú do osobnostných vlastností či podstaty, v ktorú veria, ale samozrejme sú tu aj také aspekty, ktoré sa viažu k ich vplyvu na vonkajšie prostredie. Správame sa určitým spôsobom, niekedy sme viac šťastné, inokedy nás dokážu rozhnevať aj maličkosti. Astrológia si preto aj v tejto oblasti pokladá otázku: „Ktoré znamenia sú si súdené byť dobrými kamarátkami?“

Baran a váha: Vrana k vrane sadá 

Ženy narodené v znamení barana majú kreatívne myslenie a sú zamarené na vonkajší svet a spoznávanie jeho krás. Váhy dokážu vedieť skvelo udržať kontakt s touto ich ambicióznosťou a zaujať postoj takmer ku každému problému. Dokonale sa spolu dopĺňajú a pomáhajú si navzájom zostať v rovnováhe.

Býk a ryba: Protiklady sa priťahujú: 

Ženy ryby sú pokladané za pokojné a jemné povahy, oddané a skvelé priateľky, ktoré budujú vzťahy na dobrosrdečnosti a bez postranných úmyslov. Takouto svojou nesebeckosťou a pozitívnym prístupom k svetu dokážu skrotiť svoje kamarátky, ktoré vedia byť tvrdohlavé ako býk. Na opačnej strane býk vie podnietiť vnútorný potenciál ryby a dopomáhať jej k zameraniu sa na svoje ciele.

Blíženec a vodnár: Spojenie v jednoduchosti

Obe znamenia majú krásny ľahký pohľad na život. Problém pri blížencov býva ich nestálosť. Kamarátka vie mať jeden deň dobrú náladu, inokedy úplne mizernú. Niekedy sú to hormóny, inokedy dvojitá podstata, ktorá vládne telu blíženca. Vodnár svojou energiou a pokojom dokáže chápať tieto zmeny a nechať blížencovi potrebný čas na premýšľanie.

Rak a strelec: Dopomáhajú si navzájom

Kamarátka račica je typicky považovaná za tú introvertnú. Cíti sa dobre v spoločnosti svojej rodiny a najbližších priateľov, vytvára hlboké priateľstva, ale nepotrebuje tráviť toľko času spoznávaním nových ľudí. Ak má kamarátku v znamení strelca, tento aspekt života jej to uľahčuje. Strelec je otvorený a nebojácny a vie svoju kamarátku račiču podnietiť k akcii a hľadaniu nových známostí

Mohlo by Vás zaujímať: Tieto 4 veci naučia deti len starí rodičia: Práve toto je dôvod, prečo by s nimi mali tráviť viac času

Lev a kozorožec: Vyváženie síl

Lev je nielen najsilnejším znamením zverokruhu, ale aj najväčším bojovníkom v živote. Kamarátky levice sa nevzdávajú a vedia za čo bojujú. Ich niekdajšia sebeckosť však vie byť krásne vyvážená kozorožcom. Tie ženy sú úplne pokojné a vyrovnané, takže dokážu rešpektovať aj rozmary silného leva.

- Najčítanejšie -