Tieto znamenia sú priam kráľmi flirtu: Zistite, či ste aj vy dostali podobné schopnosti do daru

To, či dokážeme zvádzať a dostať opačné pohlavie do varu, záleží aj od toho, kedy a v akom znamení sme sa narodili. Ako ste na tom vy?

Flirt je tajná zbraň, ktorú stojí za to ovládať

Flirt je tajná zbraň, ktorú stojí za to ovládať

Zdroj: Profimedia

Barani majú sebavedomia aj za dvoch

Ľudia narodení koncom marca až do polovice apríla dostali flirt tak nejak do daru. Základom úspechu je u nich hlavne vysoká dávka sebavedomia, ktorá im dodáva odvahu osloviť skutočne hocikoho, kto im padne do oka. A práve nebojácnosť je vlastnosť, ktorá ich robí neskutočne príťažlivými. Niekomu sa tento typ flirtu bude možno zdať prlíš, vo väčšine prípadov však zafunguje skutočne geniálne a ak ide hlavne o nadviazanie prvotného kontaktu, úspech majú Barani zaručený.

Mohlo by vás zaujímať: Mesiac narodenia o vás prezradí, či ste predurčení na manželstvo: Pozrite sa, ako to s vami je 

Vraj Blíženci nevedia, čo chcú...

To však neplatí vo všetkých oblastiach a už vôbec nie vo všetkých životných situáciách.  Blíženci dostali totiž okrem premenlivej povahy do vienka aj dar reči, ktorý je pri flirte jednou z najdôležitejších presviedčacích metód. Ak totiž nezaberie vzhľad a zvodný pohľad, slová dokážu zázraky. Hra na zainteresovaného a zároveň tak trochu nedostupného vie byť veľkým lákadlom aj pre tie nachladnejšie povahy. Najťažšie je zistiť, čo vám bečí hlavou a či to, čo ste povedali, myslíte aj skutočne vážne. Záhadnosť obalená správnym slovníkom je kľúčom k úspechu.

Prečítajte si aj: Inštinkt by ste nemali podceňovať: V týchto životných situáciách by ste sa naň mali vedieť spoľahnúť

Panny sa nezblížia s hocikým

Do svojho kruhu si len tak niekoho nevpustia, ak sa im však niekto zapáči, sexuálne vibrácie šíria cielene a rýchlo. Využívajú všetky svoje schopnosti, od jemnej naivity cez nežnosť až po tajomné pohľady. Nehľadajú však nikoho šialeného či ťažko dostupného, práve naopak. Ľudia narodení v znamení Panny svojím talentom neplytvajú na tých, o ktorých by nejavili vážny záujem a možno aj preto o ich talente vie len málokto.

Váhy stavajú na romantike

Charizma, šarm a krása sú zbrane, s ktorými pri flirtovaní najlepšie obstojí práve znamenie Váhy. Hrátky a neokukané gestá s podtónom romantiky nie sú práve typické zbrane flirtu, pri Váhach však ako naschvál fungujú a prinesú im tak takmer zakaždým želaný výsledok. Problém nastáva iba vtedy, ak sa v ich blízkosti vyskytne príliš veľa potenciálnych objektov. Váhy nerady robia unáhlené závery a radšej nechávajú veciam voľný priebeh a nikomu a ničomu sa nezaväzujú. Načo aj?

Inšpirujte sa: Štyri chyby, ktoré majte na pamäti: Vyhnite sa tomuto správaniu, ak si nechcete narobiť nepriateľov

Škorpión to vyhral

Majstrom sexuálaneho zvádzania by sa dal nazvať práve Škorpión. Bezproblémové hrátky, slovné podpischovanie a priamočiara taktika sú tými, na ktorých toto znamenie vo väčšine prípadov stavia svoju taktiku. Na druhej strane však pri tomto znamení takmer nikdy nejde o nič vážne a hravý pohľad či sexy dotyk robia skôr pre vlastné potešenie než v rámci snahy získať si druhú stranu. Možno aj preto je to s nimi rovnaké ako v prírode. Ak len nechcete byť uštipnutý, nesnažte sa za každú cenu votrieť do priazne Škorpióna.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba