Presunúť na hlavný obsah

Na toto muži skutočne myslia, keď stretnú tú pravú: Verte nám, že budete milo prekvapené

Feminity

Pozrite sa spolu s nami, čo si muži v danom okamihu myslia.

Inšpirujte sa: VIDEO: Kristína vždy chcela robiť niečo iné: Dnes organizuje úžasné svadby, ktoré vám originalitou vyrazia dych

Pozrite sa spolu s nami na myšlienky, ktoré sa mužom najčastejšie preháňajú hlavou, keď stretnú tú pravú!

1. Tejto splním každé jedno prianie.

Každý muž, ktorý je skutočne zamilovaný si praje, aby bola jeho žena šťastná a urobí pre to maximum za každých okolností. A ako to vycítite z reálnej situácie? Môže vás vziať do vašej obľúbenej reštaurácie, pripraví romantický výlet, stará sa o vás ak ste chorá, prinesie vám do práce obľúbený koláčik. To všetko je jednoznačným znakom toho, že vás miluje. Bez ohľadu na rozsah takýchto činov, vždy to znamená jedno. Považuje vás za tú pravú. 

2. Kvôli nej sa budem snažiť ešte viac.

Muž sa vždy snaží byť oveľa lepším, keď má akýkoľvek vzťah. Ale akonáhle narazí na tú pravú, objavuje sa pre neho úplne nová motivácia. Ako teraz teda uvažuje? Vie, že musí vyvinúť oveľa viac úsilia aby dosiahol svoje ciele. Ste pre neho v živote odrazu všetkým a chce, aby ste na neho boli pyšná. 

3. Nikdy predtým som nestretol takú krásnu ženu.

Hoci sa vám to môže zdať absurdné, muži naozaj milujú ženu presne takú aká je. V čase skutočnej zamilovanosti im pripadá na nej dokonalé úplne všetko. Zbožňujú ju ráno, hneď po prebudení, ale aj večer v dokonalých sexi šatách. A v danom momente pre nich žiadna iná neexistuje. 

4. Som rád, že mi predošlé vzťahy vôbec nevyšli. 

Presne toto chlapovi nepadne keď si uvedomí, že ste pre neho tá pravá. Nebude sa pred vami sťažovať na to, že boli jeho predchádzajúce vzťahy k ničomu, to rozhodne nie. Je úprimne rád, že si nimi prešiel. Berie to tak, že práve to bola cesta, aby sa dostal k vám. Práve vďaka tejto skúsenosti vie, čo si žena praje a ako ju urobiť šťastnou. 

5. Vôbec neviem ako sa to stalo, ale so naozaj rád.

Príčina prečo vás stretol, môže byť rôzna. Niekedy sa ani nedá vysvetliť, ako sa to vlastne stalo, že vám osud spojil cesty. No došlo k tomu. Muži vždy jednoznačne ďakujú osudu za to, že vás stretli. Verte nám, je to pravda. Toto sa celkom dobre počúva, no nie?   

Prečítajte si: VIDEO: Fotografka Michaela stojí za projektom Bratislava: Takto sa dostala k foteniu a získala si tisíce fanúšikov

- Najčítanejšie -