Presunúť na hlavný obsah

Tieto znamenia patria medzi chronických neverníkov: Pozrite sa, koho máte po svojom boku

Feminity

Zistili sme, ktoré znamenia majú najväčšie tendencie skĺznuť k nevere. Odhaľte spolu s nami, ako na tom ste!

Prečítajte si: Náš vzťah som chcela zachrániť dieťaťom: Nakoniec to skončilo oveľa horšie, ako som čakala

Pokiaľ máte po svojom boku partnera, ktorý sa narodil v znamení ryby, môžete si blahoželať. Toto znamenie je totiž ako stvorené pre manželstvo. Ak sa však vaša polovička narodila podľa hviezd v znamení barana, blíženca, či váhy, minimálne by ste mali zvýšiť pozornosť. 

Títo ľudia patria medzi chronických neverníkov

Samozrejme česť výnimkám a veríme, že sa nájdu aj tie. Avšak podľa astrológov a hviezd, patria vraj tieto tri znamenia medzi chronických neverníkov. A má to aj svoje dôvody, prečo to tak je. 

Baran 

Baranov vždy vo vzťahu poháňa vášeň. Práve preto im nerobí problém opustiť partnera pre iného, hoci aj len kvôli chvíľkovej známosti. Jednoucho im ten adrenalín, motýliky v bruchu a prvotné zamilovanie za to stoja. Myslia a žijú pre daný moment, preto majú veľmi často množstvo partnerov, kým sa usadia. 

Blíženci 

Toto znamenie jednoducho miluje flirtovanie. Najhoršie však je, že si tým sami zvyšujú len sebavedomie. Pokiaľ sa rozhodnú, že im nové dobrodružstvo za to stojí, neváhajú ani sekundu a okamžite ukončia predchádzajúci vzťah. Často sa im tak stáva, že nemajú stabilné vzťahy. Ide skôr o chvíľkové záležitosti. Ak sa aj napokon usadia, veľmi často vyhľadávajú spoločnosť iných. 

Váhy

Aj keď sú naozaj spoločenské a celkom radi flirtujú, vždy sa snažia nájsť si veľmi oddaného a lojálneho partnera. Je pre ne nesmierne dôležité, aby mali vo vzťahu oporu a človeka na ktorého sa môžu spoľahnúť. Avšak nanešťastie, sami toto nedokážu tomu druhému ponúknuť. Milujú dobrodružstvo a dokonca ja keď sú zaľúbení, vždy chcú mať "zadné vrátka". Preto majú veľmi často dva vzťahy súbežne. No a po takom partnerovi asi netúži žiadna žena. 

Ako sme však spomínali, nájdu sa aj svetlé výnimky, preto človeka vždy treba brať ako celok, nielen podľa toho v akom znamení sa narodil. Na to nezabúdajte!

Neprehliadnite: Podľa čínskeho kalendára bude rok 2018 rokom psa: Ak ste sa narodili v týchto rokoch, čaká vás táto predpoveď

- Najčítanejšie -