Presunúť na hlavný obsah

Náš vzťah som chcela zachrániť dieťaťom: Nakoniec to skončilo oveľa horšie, ako som čakala

Feminity

Máte krízu vo vzťahu, či manželstve a premýšľate na tým, že by ste ju vyriešili tehotenstvom? Tak na to veľmi rýchlo zabudnite. Tento krok rozhodne nemusí byť tým najšťastnejším. Svoje o tom vie aj Eva.

Eva s Romanom prežívali krízu vo vzťahu už dlhšie obdobie. Ona veľa pracovala, on stále hovoril, že sa mu málo venuje. Hádky a škriepky boli u nich na denno - dennom poriadku. V podstate bolo oveľa menej okamihov, kedy spolu vychádzali ako tých, kedy medzi sebou ”bojovali”. Dokonca aj ich kamaráti sa čudovali, prečo nejdú od seba. No Eva na to mala iný názor a pohľad. 

Prečítajte si: Charizmatickej speváčke Emme Drobnej skutočne ide karta: Aj takto si v snehu užívala natáčanie nového klipu

Unáhlené rozhodnutia nie sú najlepšie

Hoci Roman nechcel deti, Eva sa rozhodla, že práve dieťa dokáže zachrániť ich krachujúce manželstvo. A tak si bez Romanovho vedomia vysadila antikoncepciu. Po pár mesiacoch otehotnela. Roman si to nevedel vysvetliť. Na úlohu otca nebol ani náhodou pripravený. V podstate nikdy po ďetoch netúžil a nevedel, ako sa má zachovať. No prijal situcia takú, aká bola a snažil sa zžiť so svojou novou nastávajúcou úlohou. 

Vzťah dieťaťom nezachránite

Keď sa však Ninka narodila, stalo sa niečo s čím Eva ani vo sne nerátala. Roman sa zbalil a zo dňa na deň odišiel. Povedal je, že jednoducho nie je na to pripravený. Eva zostala s trojtýždňovou Ninkou úplne sama a o Romanovi viac nepočula. Doteraz nie sú rozvedení, len jej pravidelne každý mesiac posiela peniaze na malú. Eva vie, že Roman žije v Thajsku a rozbehol tam slušný biznis. O malú však vôbec nejaví záujem. Aj keď mu Eva občas pošle nejaké fotky, z jeho strany je to vždy bez odozvy. Dnes už Eva vie, že krachujúci vzťah rozhodne dieťa nezachráni. Verí však, že stretne niekoho, kto Ninke nahradí chýbajúceho otca. 

Neprehliadnite: Ľudia v tomto znamení patria medzi najstabilnejších a najvernejších partnerov: Zistite, či ste medzi nimi

- Najčítanejšie -