Presunúť na hlavný obsah

Manžel nemohol ísť so mnou a deťmi na dovolenku kvôli služobke: Na žiadnej však nebol a takto som sa to dozvedela

Sex a vzťahy

Nie je nič horšie ako, keď ste presvedčená o tom, že máte dobré manželstvo, a zrazu sa dozviete pravdu tým najnehodnejším a najponižujúcejším spôsobom.

Typ, na ktorom mohli všetky oči nechať 

Naša čitateľka Klára (35) spoznala svojho manžela v čase, keď začala pracovať v jeho firme. Bol mladý, šarmantný, dobre situovaný v tak mladom veku a samozrejme všetky ženy nielen vo firme si mohli na ňom oči nechať. „Hoci aj mňa hneď upútal, nikdy by som si nebola dovolila s ním flirtovať. Nakoniec, ani neviem ako, mi začal dvoriť práve on. Samozrejme, že som vedela, že udržať si takéhoto muža by bol problém teraz aj potom. Preto som toľko otáľala. No priznám sa, dlho som nevydržala a súhlasila, že si ho vezmem.“ Roky, čo nasledovali potom, boli v podstate šťastné. Hoci ako Klára priznala, práca mu pohlcovala čas aj na úkor rodiny a boli z toho niekedy hádky, vždy sa jej to aj deťom snažil vynahradiť, ako sa dalo.

Mohlo by vás zaujímať: Omylom mi odoslal sprácu, ktorú chcel poslať inej žene: Každý by čakal úplne inú reakciu, ako som urobila ja 

Rodinná dovolenka bez manžela 

Začalo sa leto a tak začala tradične Klára vyberať termín a destináciu letnej rodinnej dovolenky. Nakoniec voľba padla na Španielsko s rodinným hotelom, aby sa aj deti mohli vyšantiť. No manžel  Kláru v toto leto nemilo prekvapil: „Keď som mu oznámila termín, bolo to v podstate jedno, pretože povedal, že toto leto sa ani nepohne z kancelárie. Vraj rozbiehajú veľmi dôležitý nový projekt, ktorý si vyžaduje jeho prítomnosť a kontrolu. Nevedela som, čo na to povedať. Samozrejme, že som bola z toho smutná. Najradšej by som nebola išla nikde na dovolenku, ale na druhej strane nechcela som o ňu ukrátiť naše deti, ktoré sa už tak tešili. Tak som to akceptovala, a rozhodla sa, že pôjdem s deťmi len sama,“ vysvetľuje Klára. 

Čítajte tiež: Manželovi sa začalo neuveriteľne dariť v práci a bála som sa, že ma nahradí inou: Nakoniec sa tak aj stalo

Prezradila ho sociálna sieť jeho milenky 

Dovolenka prebiehala dobre. Klára si mala čas aj oddýchnuť. Deti sa zabávali spolu s animátormi. Len na Kláru doliehal trocha pocit samoty. Chcela, aby si to užili aj spolu s manželom. V jedno popoludnie, ako tak sedela na pláži a deti sa hrali v piesku, fotila ich a chcela ich dať na facebook. Ako tak ním prechádzala, uvidela niečo, čo jej celkom vyrazilo dych. Nejaká jej známa označila, že sa jej páči fotka, na ktorej bola nejaká prsnatá tmavovláska s jej manželom. „Najskôr som nechcela uveriť, a keď som ešte k tomu zbadala, kde sa nachádzajú... na Seycheloch. Bola som nahnevaná, sklamaná aj ponížená. Nedalo mi to, tak som si prezrela profil dotyčnej a našla som tam aj ďalšie fotografie z rôznych nočných klubov. Hoci ho bolo ťažké rozoznať, ja som ho spoznala celkom presne. Zvyšok týždňa bol hrozný. Stále som premýšľala, čo urobím, keď sa vrátime,“ hovorí. 

Neprehliadnite: Kvôli práci som sa odsťahovala do Talianska: Stretla som tam síce muža, ktorý mi dokonalo pomotal hlavu, ale...

Bola som rozhodnutá, ale tento okamih to zmenil 

Kláru neskutočne hneval pocit, že manžel uprednostnil milenku pred vlastnou rodinou, aby sa s ňou mohol predvádzať po pláži na Seycheloch. „Pravdou je, že hoci som bola nahnevaná a rozhodnutá, že od neho odídem, v momente ako sa k nemu naše deti rozbehli, aby sa s ním zvítali, sa vo mne niečo zablokovalo a ja som nedokázala povedať nič. No odvtedy som bola ako na stope a neustále som ho sledovala. Teraz je to chladné a neviem, ako sa zachovať, pretože nejde len o mňa, ale aj o deti,“ dodáva na záver Klára.

- Najčítanejšie -