Presunúť na hlavný obsah

Toto musel podstúpiť lámač ženských sŕdc George Clooney, aby očaril krásnu Amal: Vďaka tomu im to už tri roky funguje

Zahraničné celebrity

Herec George Clooney má po svojom boku skutočne atraktívnu a hlavne inteligentnú ženu. Viete, čím si získal jej srdce?

George Clooney je z filmov známy hlavne svojím tvrdým a nekompromisným vystupovaním. Krásnu Amal si však získal niečím úplne iným.

Čítajte aj: Nádherná Amal Alamuddin sa vzdala kvôli Clooneymu závislosti: Dnes sú už obaja bez jedinej chybičky!

George sa so svojou manželkou stretol prvýkrát pred štyrmi rokmi vďaka spoločnému známemu. Práve toto náhodné stretnutie bolo prvým momentom, kedy sa herec zamiloval a začal snažiť.

Herec v jednom z rozhovorov prezradil, že vzťah s Amal ho stál veľa úsilia. "Stretli sme sa v Lake Como. Bola priateľkou môjho priateľa, ktorého som prišiel navštíviť. Snažil som sa o ňu veľa mesiacov. Volal som jej, písal a všetky tieto veci." Podľa všetkého tak Amal od herca dostávala pravidelne ľúbostné listy. Srdce atraktívnej právničky si časom získal a po šiestich mesiacoch vzťahu ju nakoniec požiadal o ruku.

Ako sa zdá, herec patrí ku staršej generácií džentlmenov. Práve toto klasické dvorenie dostalo aj samotnú Amal, ktorá nakoniec povedala hercovi svoje "áno" a vzali sa v romantických Benátkach. George si svoju manželku váži a vďaka tomu im to už tri roky funguje. Hoci sú obaja zaneprázdnení svojimi pracovnými povinnosťami, čas na seba si vždy nájdu.

Prečítajte si: Manželka sexi herca Georga Clooneyho je ozajstná dáma! Pôvabná právnička vás prekvapí jedinečným štýlom

Herec si svoje súkromie stráži a možno aj vďaka tomu sa im v manželstve darí. Okrem toho majú obaja momentálne o dva dôvody na radosť viac. Týmito dôvodmi sú dvojičky, ktoré nosí krásna Amal už pár mesiacov pod srdcom.

Myslíte si, že Amal a George tvoria pekný manželský pár?

spolu hlasovalo 460 ľudí

áno
449
nie
11