Presunúť na hlavný obsah

Jemné blúzky z tylu: Nebojte sa ich ani v lete a nečakane ukážte kúsok pokožky

Móda

Kto by bol očakával, že materiál, z ktorého sa pôvodne vyrábali záclony, či svadobné šaty získa na takej popularite. Jemný priehľadný tyl vie byť v lete vzdušný a neskutočne rafinovaný. Využite jeho silu toto leto naplno!

V takom prípade sú pre vás priehľadné tylové blúzky ako stvorené. V lete oceníte ich ľahkosť a jemnosť, s ktorou budú ukrývať vašu pokožku ako pod závojom.

Mohlo by vás zaujímať: Jemné biele šaty ako utkané z vánku: Vyberajte tie s výšivkou a toto leto máte vyhraté

Aplikácie na povrchu zaujmú

Látka, ktorá sama o sebe má iba jednoduchú textúru, krásne ožije pod dotykom malých doplnkov či priam 3D obrazcov. Takto sa premeníte na vílu aj v bežný deň a užijete ich bezpochyby všetko pohľady sveta. kvety sú štýlové neustále, tak isto ako aj grafické vzory.

Volány, mašle a všetko ostatné

Zdobenie, zdobenie, zdobenie. Pri výbere jemného tylového kúska ním nestupíte vedľa. Mašľa na rukáve je už len čerešničkou na torte celého vášho outfitu.

Kamienky a koráliky pre veľké dievčatá

Mnohé sme si ako malé skúšali mamine šperky. Teraz ich nemusíte však nosiť iba na krku, či v ušných dierkach. Nastal čas ovešať sa nimi celá. Kamienky, koráliky či flitre doladia tyl a dodajú mu na ešte väčšej romantickosti. Áno, v outfite ako je tento budete sladká a neodolateľná ako čaj s troma lyžicami medu. 

Prečítajte si tiež: Kúsky inšpirované módou kráľovien: Krásy baroka a Francúzska teraz môžete nosiť priamo na sebe

Jednoduchosti je krása

Priehľadnú blúzku môžete doplniť úplne jednoduchou podprsenkou, aby ste zachovali svoje prvotne myšlienky o minimalizme, ale sa pohrať s čipkou či zamatovým materiálom.

Pridajte výšivku a užite si nový trend

Výšivky ako náznak minulosti si zamilovali nielen záclony či obrusy. Na vaše blúzke môžu byť rovnako originálne, ako u mamy či babky v obývačke. Práve tento trend vás osvieži a jemné nitky dodajú farbu akémukoľvek typu tylu.

- Najčítanejšie -