Presunúť na hlavný obsah

Jemné blúzky z tylu: Nebojte sa ich ani v lete a nečakane ukážte kúsok pokožky

Móda

Kto by bol očakával, že materiál, z ktorého sa pôvodne vyrábali záclony, či svadobné šaty získa na takej popularite. Jemný priehľadný tyl vie byť v lete vzdušný a neskutočne rafinovaný. Využite jeho silu toto leto naplno!

Máte chuť byť romantická, záhadná, ale z to vo vás tkvie aj kúsok rebelky, ktorá sa len bojí prejaviť? V takom prípade sú pre vás priehľadné tylové blúzky ako stvorené. V lete oceníte ich ľahkosť a jemnosť, s ktorou budú ukrývať vašu pokožku ako pod závojom.

Mohlo by vás zaujímať: Jemné biele šaty ako utkané z vánku: Vyberajte tie s výšivkou a toto leto máte vyhraté

Aplikácie na povrchu zaujmú

Látka, ktorá sama o sebe má iba jednoduchú textúru, krásne ožije pod dotykom malých doplnkov či priam 3D obrazcov. Takto sa premeníte na vílu aj v bežný deň a užijete ich bezpochyby všetko pohľady sveta. kvety sú štýlové neustále, tak isto ako aj grafické vzory.

Volány, mašle a všetko ostatné

Zdobenie, zdobenie, zdobenie. Pri výbere jemného tylového kúska ním nestupíte vedľa. Našuchorená látky vytvorí objem, zakryje partie, ktoré nemajú v žiadnom prípade presvitať a ešte aj očarí. Mašľa na rukáve je už len čerešničkou na torte celého vášho outfitu.

Kamienky a koráliky pre veľké dievčatá

Mnohé sme si ako malé skúšali mamine šperky. Teraz ich nemusíte však nosiť iba na krku, či v ušných dierkach. Nastal čas ovešať sa nimi celá. Kamienky, koráliky či flitre doladia tyl a dodajú mu na ešte väčšej romantickosti. Áno, v outfite ako je tento budete sladká a neodolateľná ako čaj s troma lyžicami medu. 

Prečítajte si tiež: Kúsky inšpirované módou kráľovien: Krásy baroka a Francúzska teraz môžete nosiť priamo na sebe

Jednoduchosti je krása

Chcete sledovať tento trend, avšak zachovať si akúsi svoju vážnosť? Vtedy siahnite po štýlovom kúsku bez akéhokoľvek náznaku aplikácii či doplnkov. Priehľadnú blúzku môžete doplniť úplne jednoduchou podprsenkou, aby ste zachovali svoje prvotne myšlienky o minimalizme, ale sa pohrať s čipkou či zamatovým materiálom.

Pridajte výšivku a užite si nový trend

Výšivky ako náznak minulosti si zamilovali nielen záclony či obrusy. Na vaše blúzke môžu byť rovnako originálne, ako u mamy či babky v obývačke. Práve tento trend vás osvieži a jemné nitky dodajú farbu akémukoľvek typu tylu.

- Najčítanejšie -