Presunúť na hlavný obsah

Manželka Petra Sagana si naplno užíva krásne chvíle s malým Marlonom: Takto im to spolu pristane

Slovenské celebrity

Krásna manželka cyklistu Petra Sagana, Katarína, prechádza momentálne vyťaženým obdobím. Keď je jej manžel na pretekoch, o ich synčeka sa stará sama, avšak neváhajú spolu ocina vo všetkom podporovať. K jej letu však okrem cyklistiky patria aj tieto nezabudnuteľné maličkosti.

Dáva si poriadne do tela

Bývalá misska Katarína Saganová sa môže pochváliť krásnou vyšportovanou postavou. Nie je divu, že ani manželka nášho najslávnejšieho cyklistu, nezanevrela na šport. Svoje chvíľky športovej pohody si rada dopraje práve na bicykli. Čarovné Monako jej pri rannej rozcvičke ponúka rôzne nádherné výhľady. Okrem toho má Katarína rada aj cvičenie s vlastnou váhou a cudzia jej nie je ani posilňovňa.

Neprehliadnite: Sledujete Petra Sagana na Tour de France? Nezmeškajte ONLINE prenosy so Športkami 

Prečítajte si tiež: Cviky podľa vychytenej modelky Eriky Palkovičovej: Takto modeluje svoju postavu

Celý deň v spoločnosti najmilšieho

Svoje dni trávi mamička hlavne so svojou malou ratolesťou. Prechádzky pri mori, či sledovanie otecka v televízii, je v týchto dňoch na ich bežnom programe. Tieto chvíľky sú pre Katku veľmi vzácne a preto si ich naplno užíva!

Mohlo by vás zaujímať: Oslnivá Mária Bartaloš je už šťastne vydatá: Zaľúbencov okrem iného spojila aj táto jedna vec

Sladká bodka na záver dňa

Samozrejme, Katarína dodržiava zdravú životosprávu. Raz za čas sa však odmení aj vynikajúcou zmrzlinou. Táto lahodná letná pochúťka však nie je hocijaká. Katkina najobľúbenejšia je v tvare ruže a dozdobená aj dekoratívnym malým kornútkom a zavŕšená makarónkou.

Pristane to podľa vás Katke Saganovej s malým Marlonom?

spolu hlasovalo 782 ľudí

Áno
734
Nie
48

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus