Presunúť na hlavný obsah

Oslnivá Mária Bartalos je už šťastne vydatá: Zaľúbencov okrem iného spojila aj táto jedna vec

Slovenské celebrity

Herečka Mária Bartalos je už nejaký ten mesiac šťastne vydatá a s manželom majú okrem vzájomnej lásky a cestovania spoločnú ešte jednu vec.

Mali k sebe blízko

Krásna herečka Mária Bartalos, ktorá sa za posledné obdobie stala u divákov veľmi obľúbenou, je už vydatá pani. Pred niečo vyše mesiacom si vzala svojho priateľa, športovca Adriána Bartalosa, s ktorým ju navonok spája oveľa viac, ako by ste si mohli myslieť. Nielenže sa dvojica k sebe hodí, dokonca sa aj skvele dopĺňa, a to práve veľkou láskou k pohybu.

Inšpirujte sa: Mary Havranová má skvelú postavu, no do fitka sa nenúti každý deň: Toto je podľa nej kľúčom k úspechu

 

Enjoying every second while moving together. Inseparable @maria.bartalos

Príspevok, ktorý zdieľa Adrian Bartalos (@adrian.bartalos),

Adrián je profesioál

O Márii je známe, že sa vo svojom voľnom čase venuje cvičeniu na lanách, takzvanej vzdušnej akrobacii, ktorá jej zabezpečuje nielen dokonalé telo, ale aj uvoľnenú myseľ a každý nový cvik je pre ňu zároveň i výzvou do budúcna. 

 

New passion @adrianmovement #adrianmovement#aerialsilks

Príspevok, ktorý zdieľa M A R I A B A R T A L O S (@maria.bartalos),

Práve táto láska k pohybu a dokonalosti každého cviku je to, čo ju okrem iného spája s manželom Adriánom, ktorý sa cvičeniu nazývanému aj "movement culture" venuje už dlhé roky a je v ňom ako doma. Márii tak robí skvelého partnera nielen v živote, ale aj pri vykonávaní akrobatických kúskov.

Mohlo by vás zaujímať: Prirodzene krásna Mary Havranová: Pozrite sa, na aké vychytávky nedá táto herečka dopustiť

 

Basics #movementculture

Príspevok, ktorý zdieľa Adrian Bartalos (@adrian.bartalos),

Cvičia spoločne aj na dovolenke

Spoločnému cvičeniu sa venovali už dávno pred svadbou a aj ono je jednou z vecí, ktorá tento mladý šťastný párik nakoniec spojila, a ktorej sa venujú naozaj vždy, keď si nájdu chvíľku voľna. Treba uznať, že ich chápeme. Cvičí sa predsa oveľa ľahšie, ak máte niekoho, kto vás motivuje a je navnadený na tú istú vlnu.

Jeden druhého v nových cvikoch a výdrži podporujú aj počas dovolenky. Dokonca aj na cestách Afrikou, kde si práve užívajú medové týždne, si ani jeden z nich neodpustí trošku tréningu. A ak ho práve nerobia spolu, minimálne sú jeden druhému motivátorom a profesionálnym fotografom.

Nenechajte si ujsť: Miriam Kalisová či Kristína Farkašová si takto formujú svoje figúry: Ladné pohyby z nich urobili celkom iné ženy

Niet sa čo čudovať, že sa im cvičí naozaj s ľahkosťou. Byť oporou naozaj vo všetkom zrejme berú skutočne vážne a my ich v tom len podporujeme!

Cvičíte aj vy vo dvojici s partnerom?

spolu hlasovalo 68 ľudí

Áno
7
Nie
61

- Najčítanejšie -