Dara Rolins vie, ako byť ženská a sexi: Svoju postavu miluje a toto odkazuje všetkým ženám, ktoré si neveria

Aj vo svojom veku vyzerá speváčka Dara Rolins naozaj ukážkovo. Čo okrem cvičenia a pestrej stravy spočíva v jej úspechu?

Krásna speváčka Dara Rolins miluje svoje telo aj s krivkami a podobné zmýšľanie radí každej žene

Krásna speváčka Dara Rolins miluje svoje telo aj s krivkami a podobné zmýšľanie radí každej žene

Zdroj: instagram.com/dararolins_vermi

Základ je šport a pozitívny prístup

Samozrejme, že udržať si skvelú postavu aj v neskoršom veku nejde samo, speváčka Dara Rolins je však jasným príkladom toho, ako silná vôľa, presvedčenie a zdravý životný štýl, dokážu divy. Táto 45-ročná kráska totiž svojou postavou ohuruje už desaťročia a musíme uznať, že nikdy nevzerala lepšie ako teraz. Pevné bruško a stehná sa stávajú akoby vizitkou jej ikonického looku.

Inšpirujte sa: Dara Rolins má krásne telo takmer celý život: Čokoládu a zmrzlinu si síce zakaždým neodopiera, no háčik je v tomto

Samozrejme, že za tým však nie je len vylihovanie na pláži a ničnerobenie. Dara na sebe poctivo maká, či už pomocou jogy alebo posilňovacích cvičení. Všetko je však hlavne v hlave a v samotnom myslení, a v tom má Dara skutočne jasno.

Miluje svoju postavu

Už zopárkrát sa talentovaná mama desaťročnej Loly nechala počuť a svojim fanúšikom vysvetlila, že základom úspechu je pozitívny prístup k sebe samému. Tentokrát však prostredníctvom účtu na sociálnej sieti poslala do sveta skutočné posolstvo pre každú ženu, ktorá si náhodou neverí alebo sa vo svojej koži necíti tak úplne sexi. 

Mohlo by vás zaujímať: Dara Rolins sa pri cvičení aj v živote riadi jedným heslom: Vďaka nemu dokáže všetko robiť naplno

Dara samu seba totiž tiež nepokladá za "vychrtlo" a ako sa sama vyjadrila, má stehná aj zadok "ako sa patrí". Samotná spokojnosť jej viditeľne prospieva a práve preto ju odporúča všetkým ženám, ktoré kvôli jemným nedostatkom neustále bojujú samé so sebou a so svojím sebavedomím.Treba si veriť a brať sa také, aké sme, iba vtedy dokážeme nadobudnúť skutočnú rovnováhu tela a duše a pôsobiť sexi, sebavedomo a neuveriteľne žensky.

Nenechajte si ujsť: Vždy dobre naladená Dara pozná recept na šťastie: Toto je podľa nej základom spokojnosti a harmónie

Jej pozitívny prístup by si mala osvojiť každá z nás, nemyslíte?

Foto:
instagram.com/dararolins_vermi
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba