Presunúť na hlavný obsah

Viete, ktoré známe Slovenky majú doma školákov? Dcéra Dary Rolins či Barbory Rakovskej zasadnú do lavíc

Slovenské celebrity

Predstavujeme vám deti známych Sloveniek, ktoré si to od septembra namieria rovno do školských lavíc. Viete, o ktoré deti ide?

Mesiac september je spájaný najmä so začiatkom školského roka a nástupu do školy. Svoje o tom vedia ja známe Slovenky, ktoré majú doma šikovných školákov. Poniektorí majú svoju premiéru už za sebou a do školy sa už tešia na svojich spolužiakov, iné deti majú svoj veľký príchod do prvého ročníka ešte len pred sebou. Prinášame vám prehľad Slovenských krások a ich ratolestí.

Prečítajte si aj: Radosť zo života je nákazlivá: Tešiť sa z knižných noviniek Tamary Heribanovej môžete aj vy!

Dara Rolins a Lola

Dcéra známej speváčky Dary Rolins už poriadne vyrástla, o čom svedčia aj najnovšie fotografie na jej sociálnej sieti. Z rozkošného dievčatka sa pomaly stáva veľká slečna a Dara tak bude musieť okrem každodenných záležitostí riešiť aj školské povinnosti a domáce úlohy. Zdá sa, že byť známou a úspešnou osobnosťou a popritom sa starať o rodinu nemusí byť ľahká záležitosť.

Alexandra Orviská a Viktória

Ďalšia zo Slovenských krások, ktorá doma vychováva veľkú školáčku. Dcéra Viktória však do školských lavíc nezasadne po prvýkrát a známu moderátorku to nebude tak významný deň, ako pri školskej premiére. Krásna dcérka Viki má s mamou kamarátsky vzťah, o čom svedčí aj táto fotografia.

Andrea Verešová a Vanesska s Danielom

Aj deti krásnej modelky Andrey Verešovej sa v septembri môžu tešiť na návrat do školských lavíc. Vanesska a Daniel si svoje školské povinnosti s radosťou plnia a s domácimi úlohami im samozrejme bude pomáhať pôvabná kráska. Andrea je popri modelingu aj mamou na plný úväzok a od septembra jej začne každodenný kolobeh.

Zuzana Vačková a Maruška

Videli ste už dcérku známej Slovenky Zuzany Vačkovej? Úspešná herečka doma vychováva krásnu Marušku, ktorá taktiež patrí k deťom známych osobností, ktoré onedlho zasadnú do školských lavíc. Letnú dovolenku tak vystriedajú školské aktivity a na pobyt pri mori ostanú už len úsmevné spomienky.

Natália Selveková a Niki

Riaditeľka estetickej klinky v Košiciach sa môže pochváliť naozaj krásnou dcérou. Rozkošná Niki, akoby mame z oka vypadla! Svoje o tom dokazuje podarená selfie fotografia, na ktorej im vynikli spoločné črty tváre. Malá Niki patrí tiež k šikovným školáčkam, ktoré sa od septembra vrátia do školských lavíc.

Mohlo by vás zaujímať: Celebritné mamičky a ich ratolesti: Dara Rolins s Laurou vyzerajú roztomilo, Natália Selveková s dcérou hviezdami pláže

Barbora Rakovská a Amia

Roztomilá dcéra známej moderátorky Barbory Rakovskej sa od septembra stane čerstvou prváčkou a okúsi tak život školáka po prvýkrát! Malá Amia s výzorom anjelika sa tak stane veľkou slečnou a jej hračky nahradia najmä zošity a šlabikár.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus