Takto si speváčka Dara Rolins užíva leto: Prezradila, čo ju v živote robí šťastnou i to, že nie vždy to je jednoduché

Úspešná slovenská speváčka Dara Rolins, rozhodne patrí medzi najstarostlivejšie maminy nášho showbiznisu. Na svoju dcérku Lauru nedá dopustiť. I napriek tomu, že neustále koncertuje a plní si pracovné povinnosti, snaží sa Lolu zapájať do všetkých svojich aktivít. A leto je na to ako stvorené!

Zdroj: facebook.com/DaraRolinsOfficial

Zdroj: facebook.com/DaraRolinsOfficial

Zdroj: facebook.com/DaraRolinsOfficial

Známa speváčka si je plne vedomá, že sú okamihy, ktoré sa jednoducho nedajú nahradiť. A najmä v lete, keď sa dá pracovné tempo aspoň trošku zvolniť, si s dcérkou jedna druhú užívajú naplno. ”My dve, more, slnko, ideálny stav, miesto, chvíľa.” Len prednedávnom sa vrátili z dovolenky v španielskej Marbelle. Je vidieť, že aj napriek rokom v mediálnej brandži Dara vie, o čom je život. 

Prečítajte si: Dara Rolins a jej dcérka tvoria nerozlučné duo: Nečakali by ste, akej aktivite sa spoločne venujú

A doma svoje mamičkovské povinnosti rozhodne tiež nezanedbáva. Trávia víkendy pri bazéne, či na koňoch, ktoré Darina dcérka miluje.

No speváčka nezabúda ani na svojho milovaného partnera Patrika. Zaľúbenci si odskočili na pár dní do Španielska. ”Od zimy je to po dlhej dobe konečne čas, ktorý bude patriť len nám dvom. Cez víkend sme späť, pretože máme obidvaja niekoľko vystúpení.”

Príťažlivá blondínka, vyzerá čím ďalej, tým lepšie. Dokonalé telo a bezchybná pleť. Známa speváčka je jasným dokazom, že ak je žena skutočne šťastná, vidieť to okamžite navonok. Darí sa jej nielen v osobnom živote, ale aj v hudbe. Len prednedávnom vydala nový album a sama bola úprimne dojatá za pozitívne reakcie fanúšikov.

”Nechcem byť patetická, ale musím sa priznať, že som regulérne dojatá. Nehanbím sa za to, to priznať. Vážim si to hlavne z dôvodu, že ide o ”dielko” s veľmi osobným príbehom… Už pri prvej pesničke som vedela, že AK album vznikne a ja budem mať dosť inšpirácie a odvahy ho dokončiť, budem chcieť a musieť byť veľmi úprimná. K sebe, ale aj k vám. Otvorená. Dať do neho momenty, zážitky, ktoré ma robia šťastnou, ale aj trápia. Emócie, ktoré mi moje srdce lámu aj držia pohromade. Zrýchľujú jeho tlkot a občas mu spôsobia aj miernu zástavu:)... Hovoriť o veciach, ktoré sa stali mne, alebo iným ženám. Príbehy, ktoré žijeme každý deň my - osobne, ale sprostredkovane. Ženský svet je pestrofarebný ako dúha. Je v ňom veľa radosti, smútku, sklamaní, šťastia aj sĺz… Pohľad ŽENY je iný ako pohľad dievčaťa. Nie je lepší ani zákonite krajší, je len prirodzene pestrejší :). O zážitky, skúsenosti… Z každého dievčaťa vyrastie žena. A každá bude mať ten svoj príbeh. A ja som naozaj úprimne šťastná za schopnosť opisovať tie moje zážitky, skúsenosti, postrehy…a navyše ich vkladať do hudby, tak prirodzene, tak zľahka,” rozpísala sa na sociálnej sieti. 

Nuž pri Darče môžeme len konštatovať, že je to žena so srdcom na správnom mieste. A skutočné hodnoty v živote má jasne zadefinované. Len tak ďalej!

Foto:
facebook.com/DaraRolinsOfficial
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba