Presunúť na hlavný obsah

Dara Rolins a jej dcérka tvoria nerozlučné duo: Nečakali by ste, akej aktivite sa spoločne venujú

Slovenské celebrity

Krásnu slovenskú speváčku a matku osemročnej vysmiatej Laury spája s dcérou naozaj nerozlučné puto. Spoločné chvíle okrem vypekania v kuchyni trávia i oveľa nevšednejšími aktivitami.

Dovolenka musí byť hlavne neobyčajná

Týmto heslom sa riadi i samotná speváčka, preto si s Larinkou tohtoročný výlet na Bali užili naozaj nezvyčajne. Zatiaľ čo speváčkin partner a známy slovenský raper Rytmus spokojne oddychoval na pláži, Dara s malou Laurou si užívali spoločné chvíle jazdou na koňoch. Počasie nie práve stvorené na opaľovanie totiž treba nejako využiť a spoločná jazda je tým najlepším nápadom.

Neprehliadnite: Pozrite sa, aké telo predviedla nedávno na pláži sexi speváčka Dara Rolins: Viete, čo stojí za jej dokonalou postavou?

Treba uznať, že aj napriek faktu, že jazda na koni nie je práve najbežnejšou aktivitou, ktorej sa matky spoločne so svojimi dcérami venujú, krásnej Dare to s dcérkou na koňoch neuveriteľne pristalo.

Tu však zábava nekončí

Nielen jazdenie sa rozhodlo toto duo preskúmať. Rovnako tak neostali nič dlžné ani morskému dnu a Dara i malá Laura sa v ochrannom neoprénovom obleku ponorili do tajov záhadného sveta pod morskou hladinou. Talentovanej speváčke nikdy nechýbala odvaha a to isté sa zrejme dá povedať i o jej takmer deväťročnej dcérke. Tá sa totiž potápala jedna radosť a spoločné chvíle s mamou si užívala plnými dúškami.

Prečítajte si: Dcéry známych Sloveniek sú kópiami svojich krásnych mám. Ktorá sa na maminu podobá najviac?

Aj vo všednom dni si nájdu niečo nezvyčajné

Každá spoločná chvíľa je pre obe nanajvýš vzácna, keďže Dara je okrem matky na plný úväzok i nesmierne vyťaženou a úspešnou speváčkou. Nie každý deň sa síce dá stráviť na Bali, no Dara s Laurou si i tak nájdu spoločné aktivity. Či už ide o poslednú lyžovačku tejto zimy alebo len dokonalé nedeľné vylyhovanie na gauči.

Inšpirujte sa: Spoznajte 10 tvárí krásnej Dary Rolins: V ktorej podobe vám je speváčka najsympatickejšia?

Aj napriek tomu, že malá Laura sa netají svojou nechuťou z návratu do ešte stále tak trochu zimného počasia na Slovensku, ktoré je diametrálne odlišné od teplôt na Bali, je vidno, že i sneh a teploty pod nulou si s mamou dokáže naplno užiť.

Neprehliadnite: Aké je tajomstvo stále šťastnej Dary Rolins: Dôvod vás možno prekvapí!

Samotné lietanie je paráda

Obe krásne kočky sa navyše netaja tým, že i samotný let na dovoelnky si užívajú plnými dúškami. Dara s Laurou tvoria nerozlučné duo i na palube lietadla a dlhé hodiny si krátia rozhovormi či hrami. Je vidno, že báznivé nápady a inšpirácia ani jednej z nich nechýba.

Mohlo by vás zaujímať: Sexi speváčka prekvapuje stále viac: Dara Rolins sa delí s fanúšikmi o odvážne zábery jej hriešneho tela!

Myslíte si, že puto medzi dcérou a matkou je dôležité?

spolu hlasovalo 403 ľudí

Áno
397
Nie
6

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus