Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Speváčka a herečka Barbora Švidraňová je v súkromí úplne iná: Prezradila nám, aká je vo vzťahu s novým partnerom

Slovenské celebrity

Barbora Švidraňová je talentovaná a hlavne zdravo sebavedomá žena. Hoci si ju mnohí spájajú so seriálovou mrchou, vo svojom vzťahu je úplne iná.

Barbora je talentovanou herečkou a speváčkou. Svoj herecký talent predviedla v seriáli Búrlivé víno, kde stvárnila nekompromisnú mrchu Karin. My konkrétne sme ju len pred pár dňami vyspovedali na oslave 50-tky Oriflame, ktorej novou tvárou sa stala práve Barbora.

Čítajte: Mama s dcérou sa vybrali do spoločnosti: Pozrite sa, ako to krásnym ženám Šarköziovým počas večera pristalo

Nás samozrejme zaujímalo, čomu sa aktuálne speváčka venuje. "Momentálne sa venujem hlavne spevu a aj naďalej účinkujem v divadle. Televízne projekty išli do úzadia, lebo som vydala nový album s mojou kapelou Basie Frank Band." Hoci je speváčka takmer stále vyťažená, čas na seba si napriek tomu nájde. Práve vtedy najradšej spí a cestuje. "Je na nezaplatenie sa naozaj dobre vyspať a aj moje hlasivky sa potrebujú zregenerovať. Rovnako veľmi rada chodím do zahraničia a cestujem. Keď mám dlhší čas voľno idem za priateľmi, alebo za frajerom."

Pozrite si aj: Česká modelka Petra Němcová zažiarila na Oscaroch v rozprávkových šatách: Pôvabná kráska stavila na dievčenský look

Barboru si väčšina z nás spája s tvrdou a nekompromisnou herečkou, vo svojom vzťahu je však úplne iná. "Vôbec nie som tvrdá, ani nekompromisná. Práveže som veľmi tolerantný človek. Tým, že mám partnera muzikanta a navzájom vieme, čo obnáša naša práca, je to celé založené na rešpekte a dôvere. Pri ňom môžem byť nežnou a krehkou ženou."

Feminity TV: Pozrite si celý rozhovor so speváčkou a herečkou Barborou Švidraňovou, v ktorom sa dozviete viac o tom, aká je a bez čoho si nevie predstaviť svoj deň

- Najčítanejšie -