Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Na tieto tri potraviny nedá blogerka počas chudnutia dopustiť: Vďaka nim sa zbavila popôrodných kíl

Chudnutie a diéty

Blogerka a propagátorka zdravého životného štýlu Henrieta Kundrátová Peškovičová nám v rozhovore prezradila tri spaľujúce potraviny, ktoré je vhodné zaradiť do jedálnička.

Ak sa snažíte zbaviť popôrodných kíl, či túžite po štíhlej postave, zaraďte do jedálnička nasledujúce potraviny. Zasýtia, dodajú energiu a vďaka nim ľahšie schudnete.

FEMINITY TV: Rozhovor s blogerkou Henrietou o tom, ako sa stravovať a aké potraviny do jedálnička zaradiť

Prečítajte si: 6 odporúčaní fitnes trénera ako sa zbaviť zavodneného tela: Prebytok soli výrazne pridáva na hmotnosti

Len nedávno sa nám podarilo na konferencií o benefitoch repkového oleja stretnúť obľúbenú blogerku, kuchárku a po novom aj maminu Henrietu Kundrátovú Peškovičovú. Okrem toho, že sa už roky venuje propagovaniu zdravého životného štýlu, aj ona sama si prešla rôznymi diétami, kým našla správnu cestu stravovania sa. Dnes sa môže aj po pôrode pochváliť štíhlou postavou, ktorú získala späť aj vďaka zdravej strave a týmto potravinám.

Hoci dáva prednosť lokálnym potravinám, jej samej pomohol pri chudnutí v prvom rade čerstvý mladý thajský kokos. "Obsahuje dôležité látky, ktoré potrebujeme pre vývin a denné fungovanie. Tiež je výbornou náhradou za akýkoľvek energetický nápoj. Mám to odskúšané aj pri pôrode, aj po pôrode." Okrem kokosu, nedá Henrieta dopustiť ani na zeler, či zelenú listovú zeleninu. "Obsahujú veľa chlorofylu, ktorý je základom pre vstrebávanie ostatných látok." Práve vďaka týmto potravinám sa vám podarí do leta schudnúť a upraviť si trávenie.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Fitneska Olívia Pohánková má vďaka týmto dvom cvikom dokonale štíhle bruško: Robíte ich správne?

Sama blogerka však prezradila, že najlepšou "diétou" je vylúčiť z jedálnička nezdravé tuky a cukry a jednoducho sa začať zdravšie stravovať. "Je potrebné robiť všetko systematicky a udržiavať si zdravý životný štýl." 

Tip blogerky na raňajky a večeru

"Ja začínam svoj deň vlažnou vodou, alebo čajom a neskôr je to smoothie, či kaša. Ovsená, pšenová, alebo pohánková." Na večeru Henrieta preferuje skôr zeleninové jedlo, ale pokiaľ máte chuť na ovocie, tak odporúča pomelo. "Pomelo má nízky obsah kalórií, ľahšie sa vstrebe a dáte si aj niečo svieže."

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus