Ak sa nemôžete zbaviť tuku na stehnách, pridajte do jedálnička tieto DVE potraviny: Opticky zoštíhlia nohy a schudnete

Bruško, či stehná patria k najproblémovejším partiám u žien. Práve na týchto miestach sa ukladá tuk rýchlejšie. S týmito potravinami sa problému zbavíte rýchlejšie.

Uberte si pár centimetrov zo stehien pomocou týchto potravín

Uberte si pár centimetrov zo stehien pomocou týchto potravín

Zdroj: Profimedia

To, že za štíhlou postavou stojí hlavne zdravá strava pravdepodobne viete. Niektoré zdravé potraviny sú však prospešnejšie, ako iné.

Prečítajte si: Najčastejšie chyby žien v snahe schudnúť a mať krajšie telo: V tomto najviac podvádzajú samy seba

Ak vás trápi tuk na stehnách, ktorého sa už dlhšiu dobu nemôžete zbaviť, skúste do vášho jedálnička pridať tieto dve potraviny. Práve oni vám pomôžu problém čiastočne vyriešiť a spolu s cvičením sa výsledkov na svojej postave dočkáte už v kratšom čase. 

Avokádo

Avokádo je výborným ovocím, ktoré však namiesto fruktózy obsahuje veľké množstvo zdravých tukov. Práve vďaka tomu vás zasýti na dlhší čas a vy tak príjmete menej kalórií. Okrem toho obsahuje vlákninu, ktorá je potrebná na správne fungovanie organizmu. 

 

A post shared by Sapana Chandra (@realandvibrant) on

Losos

K tomu, aby ste dosiahli štíhlu postavu vám napomôže aj jedna z obľúbených rýb, ktorou je práve losos. Patrí medzi skvelé zdroje proteínu, zasýti a výborne chutí. Ďaľšou výhodu je tiež to, že obsahuje len malé množstvo kalórií a spolu s ním príjmete omega-3 mastné kyseliny.

 

A post shared by Monica Shaw(@monicashaw) on

Mohlo by vás zaujímať: Rýchly a jednoduchý detox, ktorý z vášho tela vyženie škodlivé toxíny: Stačí, ak týmto nahradíte jedno jedlo denne

Okrem týchto dvoch potravín nezabúdajte ani na ostatné superpotraviny, medzi ktoré patria orechy, vajíčka, sladké zemiaky, zelenina, či ovocie. Strava je alfou a omegou chudnutia a celkového zdravia, ak je však vašim cieľom mať okrem štíhleho tela aj pevnú postavu, nezabúdajte ani na pravidelné cvičenie. 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Vysetrenie.sk

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba