Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Takto herečku Zdenu Studenkovú nepoznáte. Prezradila nám, čomu sa venuje v súkromí i recept na fungujúci vzťah

Slovenské celebrity

Zdena Studenková patrí už roky k najlepším slovenským herečkám. Má profesionálny nadhľad, talent a tiež záľuby, pri ktorých sa dokonale odreaguje.

Herečka Zdena Studenková na javisku väčšinou vystupuje ako nekompromisná žena, nás však zaujímalo, aká je v súkromí. Pred pár dňami sa nám ju podarilo stretnúť na krste nového fitness projektu exotickej tanečníčky Vierky Ayisi. Herečka bola krstnou mamou celého projektu a my sme ju pri tej príležitosti vyspovedali. Zaujímalo nás, čomu sa venuje, keď sa vypnú kamery, či skončí jedno z jej predstavení.

FEMINITY TV: Pozrite si celý rozhovor s herečkou Zdenou Studenkovou, o tom, čomu sa venuje a ako trávi čas so svojím partnerom Branislavom Kostkom

Prečítajte si: Známe Slovenky prichytené v civile: Petra Polnišová vyzerala výborne, Zdena Studenková môže konkurovať aj mladším!

Prezradila nám, že najlepšie sa odreaguje práve pri varení. "Ja som taká žienka domáca. Milujem jednoducho práce v kuchyni či v domácnosti a popritom počúvam hudbu." Okrem toho herečka priznala, že hoci počúva široké spektrum hudby, najviac ju oslovila práve opera a operné predstavenia. "Myslím si, že môžem povedať, že poznám operných spevákov, tú absolútnu špicu a už niekedy dokážem pri počúvaní  hudby identifikovať, ktorý  svetový spevák to je."

Hoci kedysi aj ona sama spievala, aktuálne si samú seba ako speváčku predstaviť už nevie. Kariéru herečky by preto za žiadne iné zamestnanie nezmenila. "V žiadnom prípade, už len za kuchárku." Hudbou a varením to však nekončí, práve naopak. Zdena Studenková sa už niekoľko rokov venuje cvičeniu. Kedysi cvičila aj s fitneskou Zorou Czoborovou a ani dnes tomu nie je inak. "Cvičím doma a cvičím pilates. Neviem si predstaviť vlastne žiť bez pohybu."

Mohlo by vás zaujímať: Majú o niekoľko rokov mladších mužov a klape im to: Czoborová je od svojho o 14 rokov staršia a čo ďalšie ženy?

Herečka Zdena Studenková je skutočne aktívna žena a tiež milujúca partnerka. So svojím partnerom, dirigentom Branislavom Kostkom majú zaužívanú milú tradíciu, vďaka ktorej ich vzťah už dlhé roky funguje. "Ja to tak mám, že ráno vstanem, spravím raňajky, potom idem zobudiť Branka a snažíme sa, pokiaľ nie je odcestovaný, každý deň spolu raňajkovať." Herečka vie, že je veľmi dôležité pre vzťah nájsť si spoločné chvíle, kedy sú len oni dvaja a venujú sa sami sebe. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus