Presunúť na hlavný obsah

Tieto Slovenky sa ani po rokoch nezmenili: Pozrite sa na to, ako vyzerala Zuzana Mauréry, či Karin Haydu

Slovenské celebrity

Slovenky nie sú len krásne ženy, ale zdá sa, že vedia, ako "zastaviť kolobeh starnutia." Tu je dôkaz, že niektoré z nich aj po rokoch vyzerajú stále rovnako dobre.

Ak sa žena o seba dôkladne stará a je šťastná, tak nestarne. Naše Slovenky sú dôkazom toho, že sa to aj po rokoch dá.

Prečítajte si: VIDEO: Najkrajšia Slovenka Kristína Činčurová sa prebojovala do TOP 20. Ako prebiehalo svetové finále?

Dara Rolins

Speváčka Dara Rolins je vďaka svojej rodine a celkovému zmýšľaniu aj po rokoch rovnaká. Verili by ste, že medzi týmito dvoma fotografiami je sedemročný rozdiel?

Zuzana Mauréry

Herečka Zuzana Mauréry žiari šťastím a možno aj to je dôvodom, prečo nestarne. Aj po siedmich rokoch vyzerá stále rovnako a hlavne atraktívne.

Zdena Studenková

Herečka Zdena Studenková je energická a aktívna žena, ktorá starne s gráciou. Je neuveriteľné, že medzi týmito dvoma fotografiami je až desaťročný rozdiel.

Alena Heribanová

Vždy usmiata moderátorka Alena Heribanová vyzerá aj po šesťdesiatke úžasne. Tu je dôkaz, že v priebehu šiestich rokov sa výrazne nezmenila. Jediným odlišným detailom je malá zmena účesu, ktorá moderátorke pristane.

Adriana Sklenaříková

Úspešná topmodelka Adriana Sklenaříková je dnes rovnako krásna ako pred desiatimi rokmi. To, že sa o seba stará je už na prvý pohľad neprehliadnuteľné.

Čítajte: Atraktívna herečka Karin Haydu sa nedávno ukázala v spoločnosti s partnerom: Takto im to spolu už roky pristane

Karin Haydu

O herečke Karin Haydu je známe, že už roky vyzerá rovnako. My predpokladáme, že dôvodom je jej aktívny životný štýl, ktorý sa odzrkadľuje na postave. Okrem toho to bude zrejme aj láska a jej dcéra Vanessa.

Ktorá zo známych Sloveniek je vám najsympatickejšia?

spolu hlasovalo 1722 ľudí

- Najčítanejšie -