Presunúť na hlavný obsah

Dano Dangl s manželkou majú niečo, čo sa v dnešnej dobe cení: Ich rodinné šťastie je naozaj ukážkové

Slovenské celebrity

Známy slovenský zabávač Dano Dangl s manželkou majú naozaj harmonický vzťah, čo dokazuje aj počet ich ratolestí. Manželka Beáta totiž aj napriek vyššiemu veku priniesla na svet krásnu dcérku Siennu a tak sa ich rodina rozrástla už o piateho člena.

Informácia o tom, že táto známa slovenská dvojica čaká ďalší prírastok do rodiny bola dlho veľkým tajomstvom. Až v októbri sa Dano o očakávanom prírastku nakoniec rozhovoril. Sám bol totiž vo vytržení a napätí, aby všetko nakoniec dobre dopadlo.

Prečítajte si: Manželka Dana Dangla čoraz viac púta pozornosť: Keď uvidíte nedávnu foto zo spoločnosti, poviete si, wow!

Beáta napriek veku tehotentstvo zvládla

Manželka známeho scenáristu, producenta, humoristu a porotcu v známej zábavnej televíznej šou totiž už nebola najmladšou tehuľkou a svoje, v poradí tretie dieťa, očakávala vo veku tridsaťdeväť rokov. Sama však ešte pred pôrodom pre portál topky.sk tvrdila, že sa cíti nanajvýš dobre, aj keď už dávno nemá dvadsať.

Tehotenstvo v tak vysokom veku so sebou totiž môže niesť určité zdravotné riziká a veľa mamičiek má pred ním rešpekt. Lekári sa zhodujú, že najlepšie obdobie v živote ženy pre splodenie potomka je do tridsiatky. Dnes je však už všetko inak a čoraz viac žien odkladá rozhodnutie o prvom dieťati na neskôr a prioritne sa zameriavajú na kariéru či užívanie si parterského života vo dvojici.

Pre Beátu to však už nebolo prvé dieťatko. Rodila už dokopy trikrát, naposledy pred desiatimi rokmi, kedy na svet prišla malá Laura a zastala tak v rodine Danglovcov miesto malej princeznej po boku teraz už trinásťročného Olivera. Aby sa však veľkí súrodenci nenudili a mali koho strážiť a chrániť, rodičia sa im postarali o krásnu princeznú menom Sienna.

Mohlo by vás zaujímať: Dlhonohé krásky, ktorým učarovali nižší muži: Tieto Slovenky a Češky doslova žiaria a výška tu nehrá žiadnu rolu

Danglovcov je naozaj plný dom

Rodina Danglovcov je teda už päťčlenná, čo sa v dnešnej dobe len málokedy vidí. Mladé rodiny sa väčšinou rozhodnú pre jedno, maximálne dve detičky hlavne kvoli finančným alebo časovým dôvodom. Pravdou však je, že výchova každého ďalšieho dieťaťa je o niečo jednoduchšia. Ratolesti sa totiž dokážu spoločne zahrať a starší súrodenci vo veľa veciach možu svojim rodičom poskytnúť pomoc. Nuž, vyzerá to tak, že Oliver a Laura budú mať pri malej Sienne o zábavu postarané.

Naozaj nezvyčajné meno

Meno aj pohlavie tohto tajne očakávaného potomka si až do poslednej chvíle nechával pár len pre seba a svoju najbližšiu rodinu. Výber tak netradičného mena ako je Sienna však nakoniec všetkých náramne prekvapil.

Na druhej strane sa v súčasnosti netradičné mená pre bábätká stávajú čoraz preferovanejšie. Rodičia sa často nechajú inšpirovať mestom, v ktorom dieťa splodili, či obľúbeným knižným alebo filmovým hrdinom. Ktovie, čo sa s týmto menom spája manželom Danglovým.

Odvážili by ste sa mať dieťa tesne pred štyridsiatkou?

spolu hlasovalo 431 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe