Presunúť na hlavný obsah

Toto sú veci, ktoré sa snažia ženy vo vzťahu ignorovať, keď ich zaslepuje láska

Sex a vzťahy

Ak dôjde reč na lásku, či lepšie povedané na zamilované ženy, neexistuje tvrdohlavejších stvorení. To mnohé vieme všetky veľmi dobre, čo poviete?

V mene lásky sme schopné mnohých vecí, pretože ako sa hovorí, láska je mocný čarodej. Predovšetkým dokážeme odpustiť aj to, čo by sa odpustiť jednoducho nemalo, ak si chceme zachovať dôstojnosť. Posúďte sami...

Mohlo by vás zaujímať: Postrach v každom vzťahu: Prečo berieme neveru na ľahšiu váhu, keď sme už sami boli niekedy neverní?

Radšej sa o jeho telo deliť než žiť bez neho

Neverili by ste, koľké z nás dokážu tolerovať neveru manžela alebo partnera len preto, že ho slepo ľúbia a povedia si, že sa radšej budú o neho deliť s inou, než byť do konca života bez neho. Smutné, ale pre niektoré z nás akoby naozaj existoval len jeden muž na svete, ktorého sme schopné milovať, aj keď nás opakovane podvádza. Vieme, že takto by to nemalo byť, no srdcu nerozkážeme, preto sa slepo prizeráme, ako nás podvádza, hlavné je, že sa predsa vždy vráti k nám, však?

Radšej žiť v tieni a bez splnených snov než žiť bez neho

Mnohé sa v mene lásky zriekame aj vlastných snov a túžob. Prestaneme pracovať, veď predsa na základe jeho argumentácie, že rodina musí byť na prvom mieste alebo argumentu, že on nás uživí, aj samy uvážime, že má pravdu. Niektoré z nás sú v mene lásky k nemu schopné nech rozhnevať sa aj s rodinou, priateľmi, pretože oni našej láske nerozumejú a len závidia. Pričom nevidíme, že táto láska nám berie až príliš nášho života, nášho ja.

Neprehliadnite: Čo o vás hovorí výber vášho partnera? Tomuto typu muža sa radšej vyhnite

Radšej sa nechať ponižovať než žiť bez neho

Ako rady si tiež nahovárame, že on to tak predsa nemyslel, čo povedal, a že hoci nič nepovie, my vieme, že ho to aj tak mrzí. No skutočného ospravedlnenia sa rozhodne nikdy nedočkáme, mám pravdu? Ponižuje nás rečami o tom, aké sme zlé kuchárky, zlé matky, či zlé milenky, pričom keďže ho slepo milujeme, tak tomu ešte aj rady uveríme. Pretože predsa on je taký dokonalý a určite má pravdu... Tak začneme na sebe ešte viac v týchto smeroch pracovať, aby bol spokojný. No on si aj tak vždy niečo nájde, nemám pravdu?

Radšej strpieť bitku pre nič než žiť bez neho

Toto je jeden z tých najsmutnejších obrazov ženy, ktorá bezhlavo miluje a doslova dokáže nielen psychicky, ale aj fyzicky strpieť všeličo. Najhorší scenár pre zamilovanú ženu, keď dovolí, aby ju muž bil. Budeme sa utešovať rečami, že to určite ľutuje, že mal len zlý deň v práci, alebo je unavený. Možno nás dokonca sám poprosí o odpustenie a povie, že sa to viac nestane, a my mu opäť odpustíme, pretože ak skutočne milujeme, znesieme. Márne nám okolie vysvetľuje, s kým to vlastne žijeme. My vieme svoje... On je predsa v hĺbke duše dobrý človek a určite nás miluje.

Čítajte tiež: Bývalý manžel ma psychicky týra cez naše spoločné dieťa: Neverili by ste, aký má na to dôvod...

- Najčítanejšie -