Presunúť na hlavný obsah

Najdlhšie vzťahy slovenských celebrít: Jedna z nich mala svadbu dokonca dvakrát, uhádnete, kto?

Slovenské celebrity

Hoci sú vzťahy dneška často komplikované, pre tieto dvojice to neplatí.

Tieto známe ženy sú dôkazom toho, že skutočná láska vydrží čokoľvek. 

Eva Máziková

Speváčka Eva Máziková žije so svojím manželom Petrom viac ako 40 rokov. Zaujímavosťou je, že hoci sú obaja rozdielnej povahy, ich vzťah to nikdy vážne nenaštrbilo. Dokonca si šesť rokov dozadu povedali druhýkrát svoje „áno“ priamo v Las Vegas. 

Prečítajte si: Známe Slovenky majú rady sobášne "rýchlovky": Ktoré hviezdy šokovali tajnou svadbou?

Alena Heribanová

Moderátorka Alena Heribanová tvorí manželský pár spolu s Jozefom Heribanom viac ako 40 rokov. Majú dve dcéry, a vzťah, ktorý im môže veľa dvojíc ticho závidieť. Lásku vníma Alena, ako šťastie od Boha, a zároveň vďaka rodičom verí, že tá pravá na celý život naozaj existuje.

Zdena Studenková 

Úspešná herečka Zdena Studenková sa môže pochváliť s viac ako 22 rokov trvajúcim vzťahom s hudobníkom Braňom Kostkom. Ani mediálny tlak, či vekový rozdiel zamilovanú dvojicu po toľkých rokoch nerozdelil. Ich receptom je zrejme vytrvalosť, láska, a odhodlanie to nevzdať. 

Zlatica Švajdová Puškárová

Moderátorke Zlatici Švajdovej Puškárovej to s Patrikom Švajdom klape už viac ako 16 rokov. Pred rokom svoj vzťah aj oficiálne spečatili manželstvom. Zo sociálnej siete známej moderátorky je vidieť, že rodina prežíva spolu s malým Leom naozaj šťastné obdobie.

Mohlo by vás zaujímať: Slovenské celebritné páriky nemajú ďaleko od tých svetových: Táto podobnosť je neuveriteľná!

Dominika Cibulková

Naša najlepšia tenistka Dominika Cibulková len pred pár dňami povedala svoje „áno“ partnerovi Michalovi Navarovi. Dvojica je spolu takmer  7 rokov, a práve nedávno uzatvoreným manželstvom dokazujú, že spoločné obdobie plánujú predĺžiť. My im držíme palce!

- Najčítanejšie -