Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Poznáte novú moderátorskú tvár Simonu Leskovskú? V práci je okolo tejto sexi krásky poriadne horúco!

Slovenské celebrity

Novou moderátorskou posilou hokejovej Tipsport Ligy je príťažlivá Simona Leskovská, ktorá priniesla na obrazovku svieži nádych. V rozhovore pre Feminity prezradila viac o jej vysnívanej práci.

Slovenská kráska s exotickým výzorom sa prihovára fanúšikom hokeja, kde zároveň prináša informácie o zápasoch a rozhovory s hráčmi. Cieľavedomá Simona nám exkluzívne pre Feminity porozprávala viac o jej novej práci a plánoch do budúcna.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Viete, ako si získať srdcia našich Sloveniek? Bývalá kráľovná krásy prezradila, čím ju očaril jej priateľ

Splnený sen

„Ja som v prvom rade veľmi šťastná, že si pri tejto práci môžem plniť svoj sen. Moja práca zahŕňa do dnešného dňa rozhovory s hráčmi a trénermi. Je to veľmi zaujímavá a dynamická práca! Najbližšie chystáme hokejové štúdio a magazín, ale nebudem dopredu prezrádzať. Teraz sa nám blíži vyvrcholenie sezóny play off, na ktoré sa už nesmierne teším. Sama som zvedavá, ako to dopadne a teším sa na rozhovory s hráčmi,“ začala s úsmevom krásna Simona.

Novú prácu berie ako veľkú výzvu!

„Predtým než som študovala masmediálnu vysokú školu, som chodila na športové gymnázium. Už vtedy mi veľa ľudí hovorilo, že som výrečná a taktiež som milovala šport. Milujem v živote výzvy a myslím si, že byť športovou redaktorkou je pre ženu jedna nesmierne veľká výzva. Chcem dokázať, že aj žena sa môže športu a celkovo hokeju rozumieť. Ako som už spomínala v prvej otázke, pri tomto povolaní si plním svoj sen a som nesmierne šťastná, že práve Tipsport Liga mi dala túto možnosť,“ povedala úprimne.

Mediálny tréning využije v praxi

„Neviem, či mi súťaž Miss Slovensko dopomohla pri moderovaní. Môžem však povedať, že pri súťaži som nabrala skúsenosti z opačnej strany. Viem možno, že aké otázky ľudia nemajú radi a čo sa nemám pýtať. Taktiež sme počas celej súťaže mali mediálne tréningy a to bolo pre každé dievča veľmi prosperujúce. Ja to takisto budem využívať v praxi,“ priznala sexi kráska.

Prečítajte si aj: VIDEO: Modelka Barbora Bakošová zdedila krásu po mame: Vďaka tomu si môže dovoliť zjesť čo chce a nepribrať

Chce sa posúvať ďalej

„Ja si myslím, že som také nevšedné dievča. Hokej, futbal a celkovo športy som sledovala aj predtým. Namiesto večerného filmu som si pozrela nejaký dobrý zápas, či už to bolo NHL alebo Tipsport Liga. Ja som sa tie pravidlá učila postupne, ale samozrejme sa mám ešte v čom zlepšovať. Práve preto sa mi moja práca tak páči, lebo každý deň sa môžem dozvedieť nejakú novú informáciu a môžem sa v tejto práci vzdelávať a posúvať ďalej. To je to, čo by malo človeka v živote napĺňať, že ta práca ho posúva, baví a motivuje,“ uzavrela rozhovor s motivačnými slovami. 

Feminity TV: Pozrite si rozhovor s novou moderátorskou posilou Tipsport Ligy Simonou Leskovskou

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe