Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Najkrajšie fanúšičky hokeja priamo v akcii: Tieto missky vás zaručene rozpália!

Feminity TV

Slovenské krásky spojili svoje sily a nafotili novú hokejovú kampaň, ktorá jednoznačne zaujme. Prinášame vám exkluzívne rozhovory s pôvabnými misskami a riaditeľom Tipsport Ligy Richardom Lintnerom.

Spojenie krásnych žien a športu patrilo odjakživa k sebe! My sme sa o tom presvedčili na fotení novej kampane, kde sme vyspovedali krásne Slovenky. Nahliadnite do zákulisia pripravovaného projektu, na ktorom spolupracoval tím talentovaných ľudí.

Mohlo by vás zaujímať: Krásne slovenské missky a ich džoby: Čomu sa venujú kráľovné krásy okrem pózovania pred objektívom?

Ako vznikla myšlienka?

„Keďže smerujeme do finále a vyvrcholenia celej Tipsport Ligy, zvolili sme slogan pre kampaň Play off ťa rozpáli! Čo lepšie rozpáli okrem športu takého bežného fanúšika, ako pôvabné a úspešné ženy?“ začal s úsmevom Richard Lintner. Na otázku, či šport a krásne ženy patria k sebe, odpovedal jednoznačne: „Absolútne áno. O to viac, keď sú tieto nádherné ženy zároveň fanúšičkami hokeja a Tipsport Ligy,“ priznáva sympatický riaditeľ.

Pozvanie na fotenie prijali krásne missky 

„Fotenie som prijala z toho dôvodu, že ma pozvala Simona Leskovská, čomu sa veľmi teším. K hokeju mám odmalička blízky vzťah, takže je to také prepojené,“ povedala Miss Slovensko 2015 Lujza Straková. Slovenskej krásky sme sa taktiež opýtali na názor, či si myslí, že krásne ženy a šport idú dokopy. „Samozrejme, že to patrí k sebe. Krásne ženy sa aj zaujímajú o športovcov a športovci sa zaujímajú o krásne ženy,“ prezradila Lujza. Víťazka súťaže krásy z roku 2015 dokonca ovláda pravidlá hokeja už od svojho útleho veku. „Odmalička som sledovala brata, keďže hrával hokej a bola som skoro na každom jeho zápase. Keď som ešte nemala priateľa, tak som taktiež chodievala na bystrický hokej, takže poznám pravidlá a aj sa do toho vyznám,“ dodala šarmantná misska.

Našli sa medzi nimi aj milovníčky športu

Medzi známymi tvárami nechýbala ani víťazka Miss Universe 2013 Jeanette Borhyová, ktorá je známa svojou záľubou v športe: „Pozvanie som prijala na základe toho, že sa poznám so Simonou a hokej mám vo všeobecnosti veľmi rada,“ odpovedala s úsmevom. Očarujúca blondínka tiež prezradila, že sa s ostatnými dievčatami už pozná a zároveň priblížila jej vášeň k športu. „Som veľký milovník športu. Športujem každý deň, niekedy dokonca aj dvakrát,“ priznala pôvabná Jeanette.

Ako prebiehalo fotenie?

„Veľmi dobre! Všetky sme finalistky miss a poznáme sa, takže je to veľmi priateľské a uvoľnené. Ide to veľmi dobre,“ povedala finalistka Miss Slovensko 2013 Simona Geršiová. Partia zohratých dievčat pôsobila veľmi priateľsky a zároveň profesionálne a na výsledok sa môžete zaručene tešiť. Krásna Simona tiež priblížila jej vzťah k hokeju. „V detstve som k tomu nemala veľmi blízko, ale keďže mám priateľa hokejistu, tak som sa to postupne naučila a teraz som veľký fanúšik,“ povedala očarujúca kráska.

Dokonalý make-up

Na fotení nesmel chýbať ani známy hairstylista a make-up artista Patrik Suši Veselý, ktorý sa postaral o hviezdne vlny a dokonalý make-up. „Baby sú veľmi pekné, takže to nebolo nejaké náročné. Zvýraznili sme len oči, lícne kosti a veľké vlasy,“ prezradil Patrik.

Spolupráca s talentovanou fotografkou

Na fotenie prijala pozvanie aj šikovná fotografka Silvia Sliviaková, ktorá mala zo spolupráce úprimnú radosť: „So Simonkou mám už skúsenosti, a keď mi povedala, že sa bude fotiť osem krásnych missiek, tak som vedela, že to bude najlepšie. Nie je starosť, že by boli fotky škaredé,“ povedala sympatická Silvia. Fotografka tiež priblížila atmosféru, ktorá panovala v zákulisí fotenia novej kampane. „Zatiaľ majú viac fotiek baby v telefóne ako ja vo foťáku. Tak uvidím, že či vôbec dám nejaké fotky von, pretože je už pofotené!“ vtipne opísala situáciu.

Moderátorka zároveň v pozícii modelky

Nová moderátorská posila Tipsport ligy Simona Leskovská sa na fotení vžila do pozície modelky. „Kým budem môcť robiť ten modeling ako hobby, tak budem veľmi rada. Profesijne by som sa však chcela venovať už len moderovaniu športu a posúvať sa v tejto oblasti," povedala Simona. Sexi moderátorka sa taktiež tešila z úžasného tímu, ktorý sa stretol na fotení. „Sme tu skvelý kolektív dievčat a všetky sa poznáme. Modeling je niečo ako zábava. Som veľmi rada, že mám takú možnosť skĺbiť modeling a moderovanie,“ dodala príťažlivá Simona. 

Feminity TV: Pozrite si video zo zákulisia fotenia novej kampane Tipsport ligy s krásnymi Slovenkami