Presunúť na hlavný obsah

Slovenky a Češky s najsexi vypracovaným bruškom: Vďaka týmto pohybovým aktivitám sa ním môžu pýšiť

Celebrity

Darmo, ale sexi tehličky na bruchu určite nie sú len tak od prírody a žiadna z nás sa s nimi nerodí. To platí aj pre naše slovenské a české speváčky, moderátorky či modelky, ktoré na nich poctivo pracujú každý deň. Inšpirujte sa práve nimi!

Miška Kocianová

Jedna z našich najúspešnejších modeliek nielen doma, ale aj vo svete, vie, čo je to poctivá drina svojom tele. Kvôli svojej práci sa musí udržiavať vo forme každý deň, preto je jej deň naozaj viac ako športovo pestrý. Začína yogou, pokračuje tradičnou posilkou, ale aj spinningom, alebo inak povedané indoorovým bicyklovaním. Okrem toho si zacvičí aj na fitlopte alebo si dopraje poriadny relax v podobe hodiny boxu. Tomu všetkému vďačí za svoje tehličky na bruchu ona. 

Mohlo by vás zaujímať: Takéto sexi plavky skrýva Andrea Verešová vo svojom letnom šatníku: Ktoré z nich by ste si vybrali vy?

Dara Rolins

Na tejto žene je priam obdivuhodné, že po prekročení 40-tky vyzerá takto a smelo môžeme povedať, že jej kocky na bruchu sú tie top. Dara je však na seba naozaj prísna a ako hovorí: „Milión vnemov, telefonátov, ľudí, esemesiek, počítač v mojej pojazdnej kancelárii stále v pohotovosti, ale NIKDY neruším tréning ani hodinu jogy. Je to JEDINÝ moment, kde naozaj na chvíľu vypnem a som sama sebou...“ 

Eva Perkausová

Známa česká moderátorka Topstaru sa tiež rada pochváli svojim vypracovaným bruškom na svojej sociálnej sieti. Táto žena má v obľube najmä pravidelný pohyb na čerstvom vzduchu v podobe behu, ale popri tom je vyznávačkou rannej jogy a zimného športu, lyžovania. Nedávno dokonca začala aj s pravidelnými hodinami tenisu a ako spokojne priznáva, ide jej to čím ďalej tým lepšie. Takže tie jej kocky na bruchu majú tiež z čoho vyzerať. 

Čítajte tež: Tieto Slovenky vedia, čo im pristane: Kristína Kormúthová sexi aj v teniskách, tip-top Romana Škamlová a ďalšie

Soňa Skoncová

Táto žena inšpiruje a verejne vyzýva k behu v súčasnosti všetky z nás. Je jej náruživou prívrženkyňou. Okrem toho, však vyzýva aj ku kreativite v cvičení, pretože ako sama hovorí: „Ja som na vymýšľanie expert hlavne kvôli tomu, že ma bežné cvičenie veľmi rýchlo omrzí... Nájsť si to správne  cvičenie, ktoré ma napĺňa je pre mňa ťažký boj. Priznávam neznášam posilňovňu. Skúšala som všetko možné a našla som. Jumpingu a pilatesu som verná takmer dva roky a ani si neviete predstaviť aký je to pre mňa relax, makačka a reset v jednom,“ priznáva Soňa na svojom instagrame a tiež dodáva, že ku šťastiu v rámci týchto športových aktivít jej chýba už len tanec, ku ktorému by sa rada vrátila. Za toto všetko vďačí svojmu vypracovanému brušku ona. 

Monika Koblížková 

Ďalšia česká moderátorka, modelka a partnerka Leoša Mareša, dáva svojmu telu rovnako poriadne zabrať. Jej pohybových aktivít, vďaka ktorým si vypracovala takéto kocky na brušku, je viac než dosť... joga, fitness, silový tréning, podobne ako u našej Mišky Kocianovej spinning alebo ak chcete indoorové bicyklovanie. No výsledok naozaj stojí za to, čo poviete? 

Neprehliadnite: Najodvážnejšie Slovenky, ktorým ide karta: Štýlová Soňa Skoncová, neprehliadnuteľná Romana Škamlová

Ivana Surovcová

Ivana vďačí za svoje sexi bruško tancu, ktorý je jej životnou náplňou a radosťou v jednom. No ak by ste si mysleli, že to jej stačí, ste na omyle. Toto útle a krásne žieňa rovnako začína deň jogou, pokračuje brušákmi na fitlopte či pravidelným behom. No jej sexi brušku určite prospievajú aj také aktivity ako je turistika či horské bicyklovanie, ktoré má v obľube.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus