Takéto odvážne outfity má v šatníku sexi speváčka Dara Rolins: Je atraktívna a príťažlivá aj v športovom

Speváčka Dara Rolins vyzerá stále lepšie a atraktívnejšie. Na svojej postave poctivo pracuje, a preto si môže dovoliť aj odvážnejšie kúsky.

Pozrite si najodvážnejšie outfity sexi Dary Rolins

Pozrite si najodvážnejšie outfity sexi Dary Rolins

Zdroj: instagram.com/dararolins_vermi

Dara Rolins patrí medzi naše najatraktívnejšie speváčky a maminy, ktoré sú dôkazom toho, že ženská postava môže vyzerať dobre aj po 40-tke. Pozrite si jej najodvážnejšie outfity.

Mohlo by vás zaujímať: Príťažlivé Slovenky v spoločnosti: Sexi Twiinsky odhalili nohy a nestarnúca Lucia Hablovičová iná, ako doteraz

Country štýl

To, že žena môže vyzerať dobre aj v obyčajnej košeli, dokázala Dara práve týmto štýlovým a sexi outfitom. Niekedy stačí košeľu iba správne uviazať.

Tajomná

Ani počas fotenia a v pracovnom nasadení sa Dara nevyhýba odvážnejším kúskom. Dlhý kabát dodal celému outfitu tajomnosť. 

Jednoduchá kombinácia

Aj obyčajné tričko s dlhým rukávom skombinované s džínsami môže vyzerať žensky. Samozrejme, že odhalené brucho dodáva fotke sexi nádych.

Dievčenský štýl

Dámske body pokreslené Disney motívom uberie takmer každej žene aj niekoľko rokov. Pozrite, ako pristalo samotnej speváčke.

Elegancia

Speváčka Dara Rolins nenosí iba športové a street style kúsky, ale v jej šatníku nájdete aj takéto elegantné a sexi šaty, v ktorých si Dara zaspomínala na svoje spevácke začiatky.

V spoločnosti

Dara podľa všetkého dáva prednosť hlavne športovým kúskom a ju samú charakterizuje najviac ležérny štýl obliekania. Aj v spoločnosti ju stretnete prevažne v športovom.

Prečítajte si: Viete, akým otcom je v súkromí moderátor Milan Zimnýkoval? Takto obľúbeného Juniora zrejme nepoznáte

Uvoľnená

Na záver skombinovala speváčka všetko dokopy. Disney motív, ležérny outfit, odhalené bruško, čipkované tričko a samozrejme úsmev na tvári.

Páčia sa vám odvážne kúsky zo speváčkinho šatníka?

áno
202
nie
64
Hlasovalo: 266

Foto:
instagram.com/dararolins_vermi, Profimedia
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba