Príťažlivé Slovenky v spoločnosti: Sexi Twiinsky odhalili nohy a nestarnúca Lucia Hablovičová iná, ako doteraz

Výberom outfitov opäť nesklamali, práve naopak. Pozrite sa, v čom sa naše Slovenky objavili počas posledných dní.

Naše Slovenky sa po čase znova ukázali v spoločnosti

Naše Slovenky sa po čase znova ukázali v spoločnosti

Zdroj: Vlado Anjel

Majú svoj štýl, vkus a vedia, čo na seba. Ďalšie známe ženy ukázali, že móda im nie je cudzia a za posledné dni predviedli tieto rozličné outfity.

Prečítajte si: VIDEO: Krásna Romana Škamlová o výchove päťročnej dcérky Sáry: Takouto mamou je v skutočnosti

Celeste Buckingham

Speváčka Celeste Buckingham je výnimočná nielen vďaka svojmu hlasu, ale aj štýlu, podľa ktorého sa oblieka. Rokmi je stále viac a viac za dámu a ani tentokrát to nebolo inak. Šaty v telovej farbe jej takto pekne pristali.

Sestry Nízlové - Twiins

Speváčky a sestry Nízlové sú takmer na každej akcii sexi a príťažlivé. Krátke outfity vždy rafinovane skombinujú a rovnako tak spravili aj pred pár dňami, keď minisukne doplnili dlhými sieťovanými čižmami. 

Veronika Strapková

Ani speváčka Veronika Strapková sa nedala outfitom zahanbiť, práve naopak. Na jednu z akcií zvolila krátku áčkovú sukňu, ktorú skombinovala so zaujímavou koženou bundičkou a teniskami.

Lucia Hablovičová

Bývalá miss, riaditeľka súťaže a tiež moderátorka Lucia Hablovičová je prirodzená žena. Hoci ju väčšinou vidíme v elegantnejších outfitoch, či v šatách, tentokrát prišla v ležérnom, tmavom outfite. Džínsy jednoducho skombinovala s čiernym tričkom a koženou bundičkou. Celý outfit mierne oživila nižšími čierno-bielymi lodičkami.

Lucia Sládečková

Vizážistka Lucia Sládečková vyzerá tri mesiace po pôrode výborne. Ako sa zdá, čiernej farbe zostáva verná. Napriek tomu oceňujeme výber svetra, ktorý Luciinu postavu prirodzene predĺžil a outfitu dodal šmrnc.

Lucia Mokráňová

Fitness trénerka a bývalá farmárka Lucia Mokráňová ukázala vyšportovanú postavu a svoj čierny outfit zaujímavo dotvorila ružovým kabátikom. 

Mohlo by vás zaujímať: Vieme, ako vyzerá „bežný“ deň Andrey Verešovej: Krásna modelka žije rozprávkový život

Zuzana Plačková

Hviezda reality šou Zuzana Plačková je v poslednej dobe fanúšičkou športovo - elegantného štýlu. Biele tenisky by nemali chýbať v žiadnom šatníku, pretože práve tie dokážete skombinovať s čímkoľvek. Zuzane celý outfit tenisky takto dobre oživili.

Ktorej Slovenke to podľa vás najviac pristalo?

Celeste Buckingham
280
Sestry Nízlové - Twiins
33
Veronika Strapková
25
Lucia Hablovičová
186
Lucia Sládečková
34
Lucia Mokráňová
49
Zuzana Plačková
72
Hlasovalo: 679

Foto:
Vlado Anjel
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba