Známe slovenské mamičky, ktoré nás ohúrili dokonalými telami: Čo sa skrýva za tajomstvom týchto sexi krások?

Každá z nich je už mamičkou a predsa vyzerajú neuveriteľne sexi. Inšpirujte sa známymi osobnosťami, ktoré vás presvedčia, že aj po deťoch môžete byť vo forme.

Sexi slovenské mamičky, ktoré nás ohúrili svojimi dokonalými postavami

Sexi slovenské mamičky, ktoré nás ohúrili svojimi dokonalými postavami

Zdroj: instagram.com/romanaskamlova, instagram.com/andreaveresovaofficial, instagram.com/meggieseb

Slovenské krásky, ktoré sa aj po deťoch udržiavajú zdravé a fit. Nahliadnite do sveta úspešných mamičiek a nechajte sa inšpirovať ich zdravým životným štýlom. 

Mohlo by vás zaujímať: Inšpirujte sa jedálničkom Andrey Verešovej: Vďaka tejto kombinácii potravín má mama dvoch detí perfektnú postavu

Andrea Verešová

Modelka, ktorá si svoju postavu udržiava už roky v ukážkovej forme. Dvojnásobná mamička sa okrem zdravej stravy venuje pravidelnému cvičeniu. Andrea je už roky verná posilňovaniu s vlastnou váhou a spevňovacím cvičeniam, vďaka ktorým si udržiava svoju postavu. Medzi obľúbené športy patrí aj lyžovanie a joga, ktorú praktizuje každý deň.

Romana Škamlová

Majiteľka módneho butiku je známa svojimi zvodnými krivkami a vyšportovanou postavou. Sexi mamička sa udržiava vo forme správnou životosprávou a pravidelným cvičením vo fitku. Romana taktiež nedá dopustiť na hodiny pilatesu, ktoré sú výborné na spevnenie celého tela.

Magdaléna Šebestová

Bývalá riaditeľka súťaže krásy sa môže pochváliť bezchybnou figúrou. Krásna mamička je milovníčkou športu a svoju štíhlu líniu si udržiava pravidelným behom. Práve ten je účinný pri spaľovaní kalórií a zvýšeniu kondície. Magda je presným príkladom toho, že aj mamičky môžu mať dokonalé miery.

Prečítajte si aj: Najkrajšie momenty v živote bývalej kráľovnej krásy: Magdaléna Šebestová si materstvo naplno užíva

Dara Rolins

Slovenská speváčka nedá dopustiť na pravidelné športovanie. Okrem náročných tréningov vo fitnescentre sa venuje aj joge, ktorá prináša pozitívne výsledky z fyzického aj psychického hľadiska. Inšpiratívna žena, ktorá popri kariére a výchove dieťaťa nezabúda na samú seba. 

 

Foto:
Instagram osobností
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba