Dara Rolins sa pri cvičení aj v živote riadi jedným heslom: Vďaka nemu dokáže všetko robiť naplno

Krásna speváčka Dara Rolins vie, ako v živote dosiahnuť ten správny balans a využiť všetku svoju energiu naplno.

Joga Daru Rolins dobíja pozitívnou energiou

Joga Daru Rolins dobíja pozitívnou energiou

Zdroj: instagram.com/dararolins_vermi

Aj oddych musí byť aktívny

Nie je žiadnym tajomstvom, že vždy dobre naladená speváčka, má popri vyčerpávajúcej kariére, neuveriteľne bohatý súkromný život. Keď práve nekoncertuje alebo nenahráva nové klipy, všetok svoj voľný čas trávi spoločne s rodinou, šikovnou Lolou a priateľmi. Aj vtedy však len málokedy len tak leňoší, nemá to toiž v povahe. Aktívny pohyb je jedným zo základov Darinho života a vďaka tomu, že aj počas neho robí to, čo miluje, takmer nikdy necíti pocit vyčerpania alebo naozajstnej únavy.

Inšpirujte sa: Slovenky, ktoré milujú jógu: Andrea Verešová a ďalšie krásne ženy v pózach, ktoré hovoria za všetko

Aj pri joge, aj v práci

To, že je obrovská perfekcionistka, sa naozaj nedá poprieť. V práci, v domácnosti i pri cvičení si dáva záležať na naozajstnej pravidelnosti a neustále samu seba motivuje k lepším výkonom. Nepodporuje však len seba, ale cez svoje pozitívne príspevky plné energie a inšpiratívnych slov, vlieva dávku motivácie aj do svojich fanúšikov.

Aj takýmto spôsobom sa snaží vysvetliť, že základom každodenného optimizmu a skutočnej chuti robiť všetko naplno, je vášeň. Všetko, čo robíte, musíte naozaj milovať a robiť so zanietením. Len vtedy zabudnete na únavu, vyčerpanosť a nechuť. Aj Dara má často ťažký deň alebo sa jej vyslovene nechce. Sama však dobre vie, že po hodine aktívnej jogy sa bude cítiť oveľa lepšie a keďže miluje pocit, ktorý jej dáva, cvičeniu sa len málokedy vyhne.

Mohlo by vás zaujímať: Tipy Dary Rolins, ako sa udržať fit aj počas sviatkov: Na toto spevácka diva nedá dopustiť

Milovať samú seba

Aj preto tento odkaz vkladá do každej svojej práce a snaží sa ním sama riadiť. Milovať samú seba je podľa Dary vec, ktorú by nemala zanedbávať žiadna žena, bez ohľadu na vek, záľuby či povolanie. Len ak sa máte samé rady, dokážete pre seba robiť naozaj maximum a to pri čomkoľvek. "By doing what you love, you inspire and awaken the hearts of others," vyjadrila sa na sociálnej sieti Dara a vysvetlila tak, že vášeň je najdôležitejšia pri každej činnosti. Nielenže posúva ďalej vás, ale inšpirujete ňou aj ostatných vo svojom okolí. Možno to stojí za vyskúšanie. O to ľahšie sa vám bude pracovať a užívať si každodenné chvíle, čo poviete?

Nenechajte si ujsť: Speváčka Dara Rolins, žena ktorá je veľkou inšpiráciou: Poznáme tajomstvo jej stále viac sexi postavy

Myslíte si, že robiť všetko s vášňou je dôležité?

Áno
164
Nie
10
Hlasovalo: 174

Foto:
instagram.com/dararolins_vermi, Vlado Anjel
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba